Прокат електросамокатів у Києві: п’ять працюючих сервісів

Електросамокати — зручний і швидкий спосіб пересуватися містом. Оренда самокатів неймовірно виручила киян під час локдауну, ставши одним із небагатьох способів дістатися від точки А до точки Б.

Всього у Києві 9 сервісів, які надають послуги прокату самокатів, зокрема це:

  • KIWI;
  • Bolt;
  • Цитрус Прокат;
  • KyivMotion;
  • Veliki.ua;
  • Skroll;
  • Jet;
  • Bikenow;
  • Zelectra.

Проте через повномасштабну війну в Україні лише частина з цих сервісів наразі відновила роботу і працює у столиці. Давайте розберемося, де зараз можна орендувати електросамокати в Києві.

Bolt

Прокат самокатів Bolt

З квітня функція прокату електросамокатів від компанії Bolt знову запрацювала в Києві.

Для початку поїздки необхідно розблокувати засіб пересування. Для цього знаходите самокат через додаток або на вулиці, скануєте QR-код та оплачуєте послугу карткою. 

Ціни: пн-чт — 9 грн за розблокування, за хвилину — 1,9 грн; птн-нд — 9 грн за розблокування, за хвилину — 2,5 грн.

Zelectra

Прокат самокатів Zelectra

Для того, щоб скористатися електросамокатом необхідно скачати додаток, додати банківську картку та обирати транспортний засіб. Є також можливість спільної оренди кількох самокатів. Для цього після активації першого транспорту треба обрати функцію "Групова поїздка". На один акаунт можна взяти 4 самокати.
Місця розташування самокатів відображаються в додатку.

Ціни: 9 гривень для розблокування самокату, 2,5 гривень за хвилину їзди.

Bikenow

Прокат самокатів Bikenow

Сервіс оренди велосипедів також надає послуги прокату електросамокатів. Для цього у додатку треба обрати розділ "самокати", просканувати транспортний засіб і їхати. Рахунок має бути поповнений на 200 гривень. Ці гроші підуть на оплату ваших поїздок.

Ціни: 9 гривень для розблокування самокату, 1,9 гривень за хвилину їзди в будні дні, у вихідні — 2,5 гривень за хвилину.

Scroll

Прокат самокатів Scroll

Грузинська компанія Scroll у партнерстві з Bird в червні офіційно запрацювала у Києві. Для початку поїздки знайдіть самокат через додаток Bird, розблокуйте транспортний засіб і рушайте містом.

Є можливість розблокувати два електросамокати з одного пристрою.

Ціни: 5 гривень для розблокування самокату, 3,5 гривень за хвилину їзди.

Veliki.ua

прокат самокатів Veliki.ua

Прокат електросамокатів працює на ВДНГ (проспект Академіка Глушкова,1), в Межигір’ї та на базі магазинів Veliki.ua (проспект Перемоги, 89А та вулиця Книжий Затон, 11).

Ціни: Електросамокат Ninebot MAX — 150 грн/15 хв, 250 грн/30 хв, 400 грн/год. Електросамокат Sky — 100 грн/15 хв, 200 грн/30 хв, 300 грн/год.

Також є можливість довгострокової оренди електросамокатів: 1100 грн/тиждень, 2000 грн/два тижні.