Притулки у Київській області, де можна взяти тварину

У Київській області існує багато притулків, де можна взяти собаку чи кота. Цих тварин залишили господарі через воєнні дії, знайшли волонтери на вулиці після деокупації або їх віддали з інших причин. Маленьким хвостикам необхідна підтримка, оскільки вони страждають від самотності не менше, ніж люди. 

Якщо ви плануєте завести кішку чи песика, то найкращим варіантом буде взяти тварину саме з притулку. 

Гостомельський притулок для тварин

Адреса: Гостомель, вул. Свято-Покровська, 213
Контакти: сайтFacebook, Instagram, Telegram

Гостомельський притулок для тварин

Притулок у Гостомелі створили у 2000 році на місці колишнього корівника. До 2021 року він існував на базі Київського товариства захисту тварин, а зараз працює як самостійна організація. Засновники притулку кажуть, що вони за власний кошт викупили приміщення, де наразі проживають близько 700 тварин. Побутові умови у притулку досить прості, проте догляд за тваринами на високому рівні.

За тваринами слідкують волонтери та ветеринари, які піклуються про їхнє здоров'я. Усі коти та собаки стерилізовані та оброблені від паразитів. 

Притулок для тварин у Гостомелі

Як взяти тварину з притулку

У притулку кажуть, що не кількість тварин є показником ефективної роботи, а якість. Важливо, скільки тварин знайшли нову родину та живуть у злагоді з новими господарями. Тому, якщо ви вирішили взяти собаку чи кота з притулку, маєте поставитися до цього відповідально та слідувати правилам адопції. Ті, хто поки не впевнений у своєму рішенні або не має можливості прихистити тварину, можуть стати патроном чи опікуном та фінансувати її утримання.

Притулок для тварин у Гостомелі

Як допомогти притулку

Гостомельський притулок потребує фінансової допомоги, оскільки його становище значно погіршилось після початку повномасштабної війни. Гроші потрібні на поточний ремонт, придбання інвентарю, корма для тварин. На їжу хвостатим щомісячно витрачають близько 11 тис. грн. Усі охочі можуть оформити щомісячну допомогу та стати патроном. Також можна стати волонтером та доглядати за тваринами, прибирати вольєри, годувати тощо.

Притулок для тварин "SOS" в Пирогові 

Адреса: Київ, вул. Пирогівський шлях, 186
Контакти: сайт, Facebook, Telegram

Притулок для тварин SOS у ПироговіПритулок для тварин "SOS" відкрили у 1997 році. Його засновники наголошують, що це перший притулок в незалежній Україні. Декілька разів його намагалися закрити, а землю забрати. Проте завдяки підтримці небайдужих громадян та відомих громадських діячів ЄС він продовжує існувати.

У притулку мешкають близько 300 котів та 1000 собак. Усі чотирилапі, яких знайшли волонтери або підкинули місцеві жителі, отримують якісну допомогу: ветеринари їх лікують та стерилізують. У приміщенні притулку є нова операційна кімната, де тваринам роблять усі необхідні процедури. Для котів обладнали спеціальне приміщення, де тепло та безпечно. А собаки знаходяться у вольєрах. 

Притулок для тварин SOS у Пирогові

Як взяти тварину з притулку

Оскільки притулок SOS не має переліку тварин, яких віддають на адопцію, перед тим, як взяти до себе кішку чи собаку, краще заздалегідь зв’язатися з керівництвом установи через соцмережі або ж зателефонувати. 

Притулок для тварин SOS у Пирогові

Як допомогти притулку

Для того, щоб тварин годували, лікували та утримували необхідні гроші. Працівники кажуть, що одній собаці на місяць необхідно хоча б 250 грн, щоб вона була сита. Також для котів та песиків потрібні ліки, посуд для приготування їжі, миски, відра, матраци та іграшки. Притулку необхідна й допомога волонтерів для різної роботи, водіїв, ветеринарів тощо. 

Притулок для тварин "Відродження"

Адреса: село Дермезна, вул. Гагаріна, 14
Контакти: Facebook

Притулок для тварин "Відродження"

Притулок для тварин на базі благодійного фонду "Відродження" знаходиться у селі Деремезна Обухівського району Київської області. Сюди потрапляють тварини, яких скривдили або вони постраждали від інших обставин. Окрім прихистку у притулку проводять просвітницьку роботу з людьми, щоб подібні ситуації з тваринами траплялися рідше. "Відродження" проводить облік, надає ветеринарну допомогу як мешканцям притулку, так і тваринам місцевих жителів.

У притулку мещкають приблизно 250 котів та собак. Є дорослі тварини, а також багато цуценят та кошенят.

Притулок для тварин "Відродження" у селі Деремезна

Як взяти тварину з притулку

Якщо ви бажаєте взяти тварину з притулку, ви можете зв’язатися з керівництвом через соцмережі. Саме там викладають інформацію про котів та собак, яким шукають нову родину. Майбутнім господарям проведуть консультацію та ознайомлять з усіма нюансами.

Притулок для тварин "Відродження"

Як допомогти притулку

Притулок потребує як фінансової, так і фізичної допомоги. На утримання тварин необхідні чималі суми, а приміщення, де мешкають волохаті мешканці, потрібно періодично ремонтувати, лагодити вольєри та латати спальні місця. Оскільки тварини іноді хворіють, ветеринарам треба купувати лікарські засоби.

Притулок для тварин "В добрі руки"

Адреса: місцезнаходження тварин необхідно уточнювати у власників
Контакти: сайтFacebook, Instagram

Притулок для тварин "В добрі руки”Центр адопції та притулок для безхатніх тваринок "В добрі руки" розпочав свою роботу у 2012 році на базі ГО "В добрі руки". За 11 років роботи команда притулку знайшла нові домівки для понад 1000 собак і 900 кішок, понад 2000 тварин врятовано та прооперовано. Постійного приміщення у притулку немає, тварин тимчасово утримують співробітники та волонтери у місті Вишневе, які шукають нових власників для вихованців. У притулку запустили проєкт WoWBiGWalK: екскурсії до тварин, курси "Майбутнього власника тварин" тощо.

Притулок для тварин "В добрі руки”

Як взяти тварину з притулку

Наразі нову домівку шукають понад 175 вихованців центру "В добрі руки". Усі анкети з фото та описом можна подивитися у соцмережі притулку. Якщо вам сподобався кіт чи пес, ви можете заповнити її, після чого з вами зв’яжеться команда притулку для обговорення та подальших співдій. 

Притулок для тварин "В добрі руки”

Як допомогти притулку

Притулок "В добрі руки" приймає грошові пожертви та допомогу харчами для тварин. Також можна приносити речі для догляду та лікування, смаколики або іграшки тощо. Можна взяти під опіку маленьких вихованців, що мешкають у притулку або щомісячно підтримувати їхнє утримання.

Притулок для тварин "Сіріус"

Адреса: село Федорівка
Контакти: сайтFacebook, Instagram

Притулок для тварин "Сіріус"

"Сіріус" позиціює себе як найбільший притулок для бездомних тварин в Україні. Наразі кількість мешканців досягла 3 тис. Його заснували у 2000 році в селі Ясногородка, потім вони переїхали до села Федорівка, що на Київщині. За роки існування притулку понад 5 тис. котів та собак знайшли нову домівку. Засновники кажуть, що їхня мета — створити умови для комфортного співіснування людини та тварини.

На території притулку є будинок для проживання котів, одне крило для собак з внутрішніми та вигульними вольєрами та ветеринарне приміщення. Усі мешканці обов’язково стерилізуються. Така послуга також надається  малозабезпеченим сім’ям з тваринами. Наразі притулок переповнений та не приймає нових хвостатих.

Притулок для тварин "Сіріус"

Як взяти тварину з притулку

В притулку "Сіріус" закликають брати тварин з притулків, а не купувати їх. Проте це рішення повинно бути зваженим. Необхідно пам'ятати, що взяти собаку чи кота з притулку — це дуже відповідальна справа. За новим улюбленцем необхідно доглядати та любити, як члена родини. Подивитися чотирилапих малюків можна на сайті або у соцмережі.

Притулок для тварин "Сіріус"

Як допомогти притулку

"Сіріус" приймає будь-яку допомогу, але в пріоритеті: корм для тварин, ветпрепарати, будматеріали для будівництва та ремонту старих вольєрів, оплата боргів притулку. Проте найкраща допомога — забрати хвостатого додому.

Притулок для тварин "Бест Френдз"

Адреса: село Фасова Макарівського району
Контакти: сайтFacebook, Instagram, Telegram, Youtube

Притулок для тварин "Бест Френдз"Приватний притулок "Бест Френдз" заснували у 2014 році на базі громадської організації "Зооцентр "Ковчег". У притулку мешкає близько 1000 тварин: собаки, коти, коні, кози, вовки, єнотоподібні собаки.

Через дуже велику кількість вихованців становище притулку було досить скрутним і до початку повномасштабної війни. А навесні 2022 року деякі приміщення потрапили під ворожі обстріли, вони загорілися. Деякі вольєри знищив вогонь, частина тварин загинула. Більшість тварин вдалося врятувати. Після деокупації Київщини частину вольєрів та інших приміщень вдалося відбудувати.

Притулок для тварин "Бест Френдз"

Як взяти тварину з притулку

Для того, щоб взяти тварину з притулку "Бест Френдз", обов'язково потрібно заповнити анкету майбутнього господаря. Також можна зв'язатися з притулком через соцмережі або відвідати його особисто. Тварин віддають тільки за умови укладання угоди та після особистої розмови з майбутнім власником.

Притулок для тварин "Бест Френдз" у селі Фасова

Як допомогти притулку

У притулку приймають допомогу у вигляді грошей (будь-який донат), інвентарю для догляду за тваринами, корму тощо. Також можна просто прийти та погуляти з тваринкою, вичесати або погратися з ним.

Благодійна оргaнізація та притулок для тварин "Вірне серце"

Адреса: Бровари, адресу потенційних обранців необхідно уточнювати
Контакти: сайтFacebook

Благодійна оргaнізація та притулок для тварин "Вірне серце"Благодійна організація "Вірне серце" виступає за цивілізоване ставлення до тварин та розв'язує питання розмноження безпритульних тварин гуманними методами. Організація займається регулюванням чисельності безпритульних тварин в Броварах та Броварському району. А також допомагає собакам та котам знайти новий дім.

Благодійна оргaнізація та притулок для тварин "Вірне серце"

Як взяти тварину з притулку

На сайті можна обрати тварину, яка вам сподобалася. Але якщо ви через певні обставини не готові взяти собачку або котика додому, можна взяти одну або декілька тварин під опіку: забезпечувати їхнє годування, лікування та пошук нових господарів.

Благодійна оргaнізація та притулок для тварин "Вірне серце"

Як допомогти притулку

Благодійна організація "Вірне серце" пропонує стати волонтерами, щоб піклуватися про тварин. Також у притулку будуть вдячні за будь-яку допомогу по догляду за тваринами, інформуванню людей, перевезенню тощо. І, звичайно, тваринам необхідні гроші на корм та ліки.

Бабинецький притулок для тварин

Адреса: смт. Бабинці, Бучанський район, Київська область
Контакти: сайт, Facebook, Instagram

Бабинецький притулок для тваринБабинецький притулок для тварин відкрився одразу після повномасштабного вторгнення в Україну. Свою діяльність засновники почали з порятунку тварин, які залишилися без захисту біля Бучі та Ірпеня. Також притулок прийняв евакуйованих тварин, допомагав звільняти собак та котів, яких залишили господарі у закритих квартирах.

Цей притулок невеликий, але кількість мешканців постійно зростає. Наразі тут живе 66 дорослих собаки, 43 цуценятка та три котики.

Бабинецький притулок для тварин

Як взяти тварину з притулку

У притулку в Бабинцях дуже багато цуценят та дорослих тварин, які конче потребують домашнього тепла та затишку. Подивитися та обрати нового улюбленця можна у соцмережі або на сайті. Також усіх запрошують до притулку, щоб познайомитися з хвостиками ближче.

Бабинецький притулок для тварин

Як допомогти притулку

Команда притулку будуть вдячні за будь-яку грошову допомогу. На сайті вказані реквізити, куди можна зробити пожертву: тваринам необхідні нові вольєри, їжа та лікарські засоби. 

Також пропонуємо дізнатися, де можна взяти тварину з притулка у Києві.

Дров’яні пічки, генератори та додаткові ліхтарі: як зоопарк та океанаріум живуть в умовах відсутності електроенергії