НК плюс: Як виглядає виставка «Всесвіт тіла: Всередині тварин»

Відомий німецький науковець і творець всесвітньо відомої експозиції «Body Worlds» Ґунтер фон Гаґенс знову вразить українців! Цієї осені експонатами стануть більше сотні видів диких та свійських тварин.

«Всесвіт тіла: Всередині тварин» — це незабутня подорож під шкіру, хутро та пір'я природи. Вона пропонує відвідувачам безпрецедентне занурення на внутрішню частину тіла загадковим створінням. Автор досліджує найдивовижніші аспекти фізіології тварин і пояснює, як тварини рухаються, дихають, з'єднуються, їдять і розмножуються.

Вивчайте цікаво біологію, зоологію і фізіологію найбільш вражаючих істот в світі, великих і малих на виставці творця BODY WORLDS, анатома доктора Ґунтера фон Гаґенса і куратора доктора Анджеліни Уоллі.

«Всесвіт тіла: всередині тварин» доступна для відвідувачів будь-якого віку. Експозиція розкриє унікальні якості тварин, наприклад, як північний олень може пересуватися по крижаній землі, на що здатний язик жирафа і чому страуси дуже швидкі. Відвідувачі розвинуть глибоке почуття вдячності до нашої планети і виявлять дивовижні відмінності між людьми і тваринами, а також з'ясовують як багато у нас спільного.