Коли закінчиться війна: оптимістичні прогнози
Фото: Depositphotos

В інтернеті повно чуток про те, коли закінчиться війна в Україні. Вони розносяться соцмережами обганяючи звук та світло. НК вирішив зібрати прогнози від різних людей, щоб ви вибрали той, який вам більше до вподоби. Ми взяли всіх: військових експертів, політиків і чаклунів. Читайте.

Прогнози політиків

Арестович

Радник Президента регулярно робить нові прогнози щодо закінчення війни. Можливо, у нього не сходяться карти, а можливо він знає трішки більше за нас. Проте його прогнози сильно відрізняються один від одного. За якимись із них війна має закінчитись протягом кількох тижнів, а за іншими — бойові зіткнення продовжуватимуться до 2035 року. Арестович наголошує на тому, що робить свої прогнози аналізуючи оперативну ситуацію. Тому ми озвучимо його найсвіжішу думку: запеклі бої на фронті поновляться у середині цього літа, а війна може тривати до Нового року.

Піонтковський

Це російський (не кидайтесь камінням, ми висвітлюємо різні точки зору) політолог, математик та правозахисник. Він заявляє, що Україна переможе у війні наприкінці червня. За словами Піонтковського, путіну потрібна термінова операція. А оскільки інтереси невдовзі покійного диктатора не збігаються з інтересами олігархів, то він помре на операційному столі. Після цього нова російська влада назве путіна злочинцем і оперативно виведе війська з України.

Прогнози екстрасенсів

Мольфар

А ви не смійтесь. Ми дійдемо і до мольфарів, нам не складно. Більшість людей, які знаходяться у постійному конекті з потойбічними силами прогнозували кінець війни у квітні. Але оперативна обстановка змінюється, тому наразі необхідні нові прогнози. За словами цього мольфара, війна закінчиться у червні-липні цього року. В залежності від того, як довго фізично існуватиме втілення сатани (очевидно, путін).

Таро

Ми не могли послухати мольфара, але обійтися без карт Таро, адже займаємось неупередженою журналістикою. Тому, якщо ви добре лайкатимете цей матеріал у соцмережах, то у наступній підбірці ми гадатимемо на кавовій гущі (вибачте). Карти Таро нам говорять, що війна в Україні закінчиться наприкінці травня. Повернення територій доведеться чекати трохи довше — це станеться у середині або кінці літа. А путін помре в серпні.

Прогнози військових

Ізраїльський підполковник

Це професійний військовий, з досвідом служби в Ізраїльській армії. Він підходить до своїх прогнозів менш радикально ніж віщуни. Зайден говорить, що активні бойові дії закінчаться у вересні. Але не гарантує.

Бен Годжес

Це колишній командувач сухопутних військ США у Європі. За його прогнозом, Росія зможе активно воювати лише кілька місяців. Після цього її спроможності, як агресора, вичерпаються. Але на швидке закінчення історії теж не слід розраховувати. За словами Годжеса, витіснення росіян з наших територій можна чекати наприкінці року. Але це також може бути “ще не все”.