Київська прокуратура викрила наркотичний інтернет-магазин


Зображення: tumblr.com

Правоохоронці викрили злочинну організацію, учасники якої за допомогою кур’єрської служби масово збували синтетичні наркотики на території столиці. Про це повідомляє прокуратура Києва.

Зловмисники через інтернет-магазин отримували замовлення від клієнтів на доставку наркотиків. Після надходження оплати "товар" у посилках доставлялися за адресами кур’єрами національного оператора кур’єрської служби.

За результатами обшуків у підозрюваних вилучили велику кількість амфетаміну та інших наркотичних засобів орієнтовною вартістю 1 млн. грню, гроші на суму 584 тис. гривень, 3 тис. доларів, телефони та sim-картки до них, а також банківські картки.


Фото: прокуратура Києва

Зараз затримано та повідомлено про підозру п’ятьом особам, зокрема організатору, адміністратору інтернет-сайту, а також особам, які доставляли наркотичні речовини замовникам в місті Києві.

Дії зловмисників кваліфіковано за ч. 2 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України.

Досудове розслідування триває.