Гармонія та близькість до природи.
Шість критеріїв сучасного та комфортного житла
Житло, яке продовжує життя, або як вдало підібрати квартиру для насолоди та спокою
Тривалість існування тренду в сучасному суспільстві — рік або два. Це спостерігають у моді, музиці, літературі. Проте з житлом ситуація інакша. Останнім часом ми дедалі частіше орієнтуємося на один аспект, який має задовольняти нас під час перебування у власному помешканні, — комфорт. І цей аспект незмінний.

Нам важливо, щоб удома ми почувалися затишно, мали змогу абстрагуватися від проблем й насолоджуватися тишею або спілкуванням з рідними. Дім повинен задовольняти потреби всіх його мешканців, бути місцем ретриту й відновлення сил. Усім цим критеріям відповідає нове позиціювання групи компаній DIM «Живи більше». Житлові комплекси компанії — це не просто будинки з цегли й бетону, а набір корисних функцій для комфортного життя. Це інтеграція природи в міське середовище, і навпаки — міського середовища у природу.

Будинки, що зводить компанія, поєднують у собі високотехнологічність та екологічність, багатофункціональність і комфорт. Це той баланс, який подовжує наше з вами життя.

То який дім можна називати таким, що дає людині змогу «жити більше»?
Гармонія та близькість
до природи.
Шість критеріїв сучасного
та комфортного житла
Помешкання не «для ночівлі», а для життя
Дім має асоціюватися з місцем, у якому можна відпочити від міста та його галасу, але з можливістю так само швидко повернутися до робочого ритму. Якщо раніше ми не надто звертали увагу на відсутність розвиненої інфраструктури в будинку та поряд з ним, на нестачу паркомісць, зон для відпочинку чи дозвілля, то зараз кожен із цих факторів суттєво впливає на якість життя. Тому люди віддають перевагу житловим комплексам комфорт-класу, в яких враховано всі ці нюанси. Комплекси ж економкласу поступово зникають з мапи нових проєктів. Майбутнє за комфортом, якістю та продуманою концепцією.

Безбар’єрний простір, велика кількість місць для відпочинку, дозвілля та занять спортом, доступ до розвиненої інфраструктури комплексу й району загалом — це те, на що варто звертати увагу під час вибору житла. Ідеться про близькість до парку, станцій метро, наявність зон відпочинку, шкіл, дитячих садків, магазинів тощо. Багатофункціональне сусідство економить наш час. І це — важливо.
Безпека та здоровий спосіб життя
Охорона життя та майна мешканців — це більше не «одна з можливих послуг», а обов’язкова вимога до забудовників. Системи контролю доступу до території чи паркінгу, камери спостереження, індивідуальні перепустки до будинків і на поверхи — це лише частина охоронної системи, яка повинна працювати на території житлового комплексу. У перспективі навіть ідеться про використання штучного інтелекту.

Ще одна характеристика сучасного житла — це піклування про здорове життя мешканців. Сучасні комплекси оснащують біговими доріжками й зонами для вуличного спорту, спеціально спроєктованими громадськими просторами, що надають можливість дихати чистим повітрям, займатися улюбленими хобі, відпочивати та спілкуватися із сусідами. А якщо додати можливість для комфортного вигулу домашніх улюбленців і догляду за ними — можна ніколи не виходити зі свого помешкання.
Місце для себе. І тільки для себе
У Києві живе приблизно 3 мільйони людей. І це лише офіційно. Люди оточують нас скрізь, тому важливо, щоб дім був тим місцем, де можна від них відпочити. Цьому сприяють хороша міжквартирна звукоізоляція в будинках і краєвиди з вікон на зелені зони, а не на вікна сусідів. Приватність — одна з найголовніших вимог для спокійного життя.

Втілення всіх цих переваг — заміські житлові комплекси з невеликою поверховістю, достатньою відстанню між будинками та широким вибором планувань помешкань. Це дає змогу максимально зберегти приватність і створити особистий простір кожному із членів сім’ї. Ми зможемо жити якісніше, а отже — більше тоді, коли дім створюватиме ефект захищеності й буде підлаштований під наші потреби.
Ближче до природи
Глобалізація та кліматичні зміни привели до усвідомлення людьми важливості піклування про довкілля, адже це безпосередньо впливає на якість нашого життя і стан здоров’я. Хаотично забудовані клаптики землі поряд із промзонами чи поміж старими районами міста залишаються в минулому. Люди хочуть жити поряд з лісом, озером чи парком. Вони прагнуть мати більше свіжого повітря, тому дедалі частіше віддають перевагу комплексам, що зводять біля водойм чи зеленої зони.

Найкращий варіант для людей, які хочуть жити в гармонії з природою, — таунхауси. Це житло переважно будують у передмісті, воно має поруч озера та зелені зони. Таунхаус дає людині відчуття користування повноцінним будинком попри наявність сусідів. Ефекту досягають завдяки продуманому плануванню приміщень, невеликій кількості мешканців і наявності власної прибудинкової території. Це будинки для тих, хто хоче жити усамітнено, але не планує відгороджуватися високим парканом від світу.
Мінімалізм та екологічність
Зовнішній вигляд будинку — ще один з основних критеріїв, на які дедалі частіше звертають увагу під час вибору житла. Багатоповерхівки не мають тяжіти та нависати над людиною, а, навпаки, повинні створювати ефект лаконічної інтеграції в місто. Їхній зовнішній вигляд має надихати та захоплювати. Відчуття людини, яка споглядає на будівлю, — ось на чому акцентують свою увагу архітектори сучасних багатоповерхівок комфорт-класу.

Такі житлові комплекси зводять з екологічних, якісних будівельних й оздоблювальних матеріалів, які не виділяють шкідливих речовин, естетичні з погляду дизайну та мають високі показники шумо- й теплоізоляції. Будинки утеплюють мінеральною ватою, помешкання та місця загального користування максимально освітлюють завдяки встановленню достатньої кількості великих вікон.

За продуманий зовнішній вигляд комплексу також
відповідає професійне озеленення території та відсутність
припаркованих авто посеред двору. Для цього житлові
комплекси оснащують підземними
й наземними паркінгами.
Зовнішній вигляд будинку — ще один з основних критеріїв, на які дедалі частіше звертають увагу під час вибору житла. Багатоповерхівки не мають тяжіти та нависати над людиною, а, навпаки, повинні створювати ефект лаконічної інтеграції в місто. Їхній зовнішній вигляд має надихати та захоплювати. Відчуття людини, яка споглядає на будівлю, — ось на чому акцентують свою увагу архітектори сучасних багатоповерхівок комфорт-класу.

Такі житлові комплекси зводять з екологічних, якісних будівельних й оздоблювальних матеріалів, які не виділяють шкідливих речовин, естетичні з погляду дизайну та мають високі показники шумо- й теплоізоляції. Будинки утеплюють мінеральною ватою, помешкання та місця загального користування максимально освітлюють завдяки встановленню достатньої кількості великих вікон.

За продуманий зовнішній вигляд комплексу також відповідає професійне озеленення території та відсутність припаркованих авто посеред двору. Для цього житлові комплекси оснащують підземними й наземними паркінгами.
Розвинена інфраструктура
Місто — це ритм. Мегаполіс — це подвоєний ритм. Є люди, які прагнуть ізолюватися від нього в будинках десь на околицях. А є інша категорія, яка воліє залишатися в серці міста — ближче до модних ресторанів, кав’ярень, торговельно-розважальних центрів і престижних навчальних закладів. Якщо раніше людей задовольняла наявність мінімальної інфраструктури поруч із домом, то сьогодні вони прагнуть максимум свободи у виборі магазинів, ресторанів, салонів краси й інших послуг. А ще краще — мати їх безпосередньо на території комплексу.

Сьогодні покупці віддадуть перевагу житловим комплексам з комерційними приміщеннями на перших поверхах будинків. Тут можуть розміщуватися оператори побутових сервісів, продуктові та господарські крамниці, аптеки, медичні заклади, кав’ярні тощо. Важлива наявність й власної школи та дитсадка.

Забудовники навіть облаштовують торговельно-розважальні
центри на території комплексів, аби максимально економити
час своїх мешканців.
У центрі подій
Якщо одні з нас віддають перевагу спокійному способу життя, іншим украй важливо відчувати динаміку мегаполіса. Для такої категорії мешканців будують сучасні за дизайном і наповненням житлові комплекси в центрі міста або в прицентральних районах.

Перевага таких проєктів — економія часу. Близькість до роботи, основних бізнес-кластерів і бізнес-центрів столиці, розваг, закладів харчування та історичних пам’яток роблять подібні помешкання привабливими для тих, хто не любить витрачати час на дорогу та хоче жити в центрі подій. Та й панорама на історичні будинки, яка відкривається з вікон, — істотний бонус.
МАТЕРІАЛ ПІДГОТОВЛЕНО ЗА ПІДТРИМКИ
Житловий комплекс «Метрополіс» — комплекс комфорт-класу, розташований у Голосіївському районі, де найбільша кількість зелених зон у Києві. Десятихвилинна відстань до Голосіївського лісу й багатої на розваги території ВДНГ, прибудинкова територія з якісним професійним озелененням рідкісними породами дерев, зручна транспортна розв’язка та дві станції метро за 5 хвилин дарують мешканцям комплексу можливість щодня насолоджуватися природою й одночасно жити в ритмі сучасного мегаполіса.

Ба більше, у житловому комплексі є можливість придбати квартиру з готовим дизайнерським ремонтом. На вибір покупців — 5 стилів у різних відтінках. Пропонують три види пакетів з надання послуг, від яких залежить рівень облаштування помешкання:

– стандарт;

– комфорт;

– преміум.

Сервіс #ReadyDim дає змогу покупцям квартири в новобудові максимально полегшити життя та зекономити дорогоцінний час і нерви. Кілька місяців робіт, які проводять до введення будинку в експлуатацію, — і квартира повністю готова для життя на повну.
Park Lake City VITA — головний квартал заміського комплексу бізнес-класу Park Lake City, розташованого за 15 хвилин від столиці в селі Підгірці.

Основа кварталу — чотириповерхові будинки з квартирами, кожна з яких має панорамне скління й терасу. На території кварталу побудують власний дитсадок, облаштують бігові доріжки та місця для занять спортом і йогою, зони для прогулянок та зустрічей із друзями. Родзинкою проєкту є природна водойма площею 3,8 га, розташована в центрі. Для комфорту й безпеки мешканців працюватиме посилена система охорони. Територія комплексу буде повністю закритою, працюватиме піший патруль і цілодобове відеоспостереження. А вхід за індивідуальними картками дасть змогу уникнути зайвих турбот.

Кожен будинок матиме дизайнерське лобі, у якому також розміщені лапкомийки для домашніх улюбленців.
Park Lake City AQUA — це новий преміальний квартал житлового комплексу Park Lake City. Він матиме всі переваги PLC VITA, але відрізнятиметься ще більшою преміальністю та високою безпекою. Чотириповерхові хауси з мінімалістичною архітектурою та панорамним склінням примикатимуть до власної біоводойми, рівень води в якій регулюватиметься. На кожному поверсі AQUA буде від 3 до 7 квартир із просторими терасами, а пентхауси на найвищих поверхах матимуть свій камін.
Park Lake City TERRA — точка балансу та вершина вашої приватності. Це частина заміського комплексу Park Lake City, яка передбачає будівництво двох кварталів таунхаусів. Проєктуючи TERRA, ми зосередили увагу на високому рівні приватності. Таунхауси не будуть схожими між собою, а в центрі території плануємо облаштувати парк-сад для прогулянок. Кожен таунхаус матиме панорамні вікна, продумане планування та власний дворик площею 50–100 м², де можна буде відпочивати просто неба. Це ідеальне рішення для тих, хто хоче жити за містом, але не наважується на купівлю власного будинку.
Житловий комплекс «Новий Автограф» — сучасний житловий комплекс комфорт-класу на лівому березі Києва з елегантною архітектурою та лаконічним екстер’єром. Комплекс розташований за одну хвилину пішки від парку «Перемога» на 60 га, що вигідно виділяє його з-поміж аналогів у своєму сегменті. На території комплексу будуть відсутні автомобілі, натомість їх «заховають» у підземному паркінгу. На вибір покупців — компактні однокімнатні квартири для інвестиції, невеликі й затишні з виглядом на одну або дві сторони будинку, просторі з кількома санвузлами та кутовими вікнами, а також пентхауси з панорамою на парк та увесь лівий берег. Поруч із комплексом є вся необхідна інфраструктура для життя, відпочинку й розваг.
Житловий комплекс Lucky Land — омріяне місце для щасливого життя біля природи. Житловий комплекс вирізняється глобальною та продуманою концепцією із сучасною архітектурою, створеною бюро archimatika. З одного боку Lucky Land оточує понад 100 га хвойного лісу з найкращими показниками якості повітря, а з іншого працює найбільший мегамол в Україні Lavina Mall з бутиками, гіпермаркетами й улюбленими ресторанами. Буде тут і своя школа, і дитячі садки в кожному кварталі.

У житловому комплексі також доступний сервіс купівлі квартир з готовим дизайнерським ремонтом #ReadyDim. На вибір покупця — два стилі в одній кольоровій палітрі. Проте з часом функціонал збільшать, оскільки комплекс на стадії будівництва.

У жовтні стартував продаж нового кварталу, який стане першим кроком переосмислення концепції Lucky Land. Головна ідея житлового комплексу — поліцентризм. Це нова світова тенденція, в основі якої твердження, що центром, місцем тяжіння людей з якісним економічним, соціальним і культурним наповненням може стати будь-який район міста, а не лише центральна його частина. І житловий комплекс Lucky Land стане саме такою точкою міського розвитку!
OLEGIVSKIY — ексклюзивний багатофункціональний комплекс бізнес-класу в історичному центрі Києва — Подолі. Будинок клубного формату спроєктований у стилі стриманого модерну, аби ідеально інтегруватися в архітектуру району. Комплекс побудують на найвищій точці гори Щекавиця, звідки відкривається панорама Подолу та Києва на 360°.

У комплексі передбачена вся необхідна для сучасної людини інфраструктура. Для зручності мешканців працюватимуть крамниці, аптека, кав’ярня та салон краси. Фітнес-клуб і можливість займатися йогою на даху стануть у пригоді людям, які люблять активний спосіб життя. Для маленьких мешканців багатофункціонального комплексу OLEGIVSKIY облаштують сучасний інтерактивний майданчик та ігровий простір. Також тут побудують підземний паркінг, аби звільнити територію комплексу від авто.
Гармонія та близькість до природи. Шість критеріїв сучасного й комфортного житла
Колаж: Дарія Давиденко
undefined