Фітнес-маршрут на ВДНГ: волонтери починають реалізацію корисного проекту

FitTrail – це рекреаційно-оздоровчий маршрут на ВДНГ для бігу чи прогулянок, облаштований спортивним та інформаційним обладнанням. Він передбачає збалансовану програму тренувань: аеробні і силові навантаження, вправи на гнучкість, статику та координацію. Планують також встановити стенди, де буде зображено правильне виконання вправ та кількість повторів для різного рівня підготовки.

Фінансування для проекту намагались отримати з міського бюджету через програму "Бюджет участі", але ініціативу було відхилено експертною комісією. Мотивували тим, що ділянка, на якій планується будівництво, не відноситься до комунальної власності територіальної громади міста Києва.

Наразі команда проекту вирішила зібрати гроші самостійно і все-таки реалізувати проект. Для обладнання маршруту потрібна 241 тисяча гривень.

 

Збирати гроші планують у два етапи. Спочатку волонтери зберуть дані про суми, якими небайдужі готові підтримати проект, а вже потім, якщо необхідна цифра виявиться досяжною, приймуть від них внески.

"Прийом благодійних внесків відбуватиметься на рахунок наших партнерів – ГО Sport for Peace. З підрядником теж визначились. Це виробник спортивного обладнання для БФ "Рух молоді". Вже маємо розроблену програму тренувань, дизайн стендів та спроектоване кастомне спортивне обладнання. Адміністрація ВДНГ дає згоду на встановлення маршруту. Щойно зберемо кошти на виготовлення обладнання, реалізація проекту від початку виготовлення до моменту встановлення займе близько 1,5 місяця", — розповіла нам автор проекту Наталія Кумейко.

Якщо бажаєте долучитись до створення фітнес-маршруту на ВДНГ, зробити це можна на сайті FitTrail

Нагадаємо, ми вже писали про перспективні проекти "Бюджету участі", відхилені чиновниками.