День святого Валентина 2023: подарунки хлопцю

Відкладіть похід за шкарпетками чи гелем для гоління. Цим точно не здивувати наших чоловіків. Подарунки мають приносити радість та емоції, тому ми підготували для вас добірку оригінальних ідей на День святого Валентина.

Квест-кімната

День святого Валентина переважно святкують вдвох у якійсь романтичній обстановці. Та якщо ви не проти адреналіну та спільних захоплюючих вражень — відправляйтеся в квест-кімнату. Така авантюра точно зблизити вас і залишить неймовірні спогади про цей день. 

Квет-кімната "Титанік" в Києві

Екстримальний дрифтинг

Якщо найкращий подарунок — емоції, то в цьому випадку вашому хлопцю їх не забракне ще довго. В Києві є чимало пропозицій для такого екстремального проведення часу. Ви можете придбати сертифікат або зробити сюрприз і привести кохану людину відразу на трек, попередньо зв’язавшись із компанією. Повірте, такий подарунок запам’ятається на все життя. Якщо ваш хлопець не професійний гонщик, звісно.

Екстримальний дрифтинг на треку в Києві

Смарт-годинник

Якщо ви прихильники практичності, а не забобонів, то розумний годинник стане чудовим презентом. Великий вибір на ринку нині дозволить знайти модель і по смаку, й за бюджетом. Це універсальний спосіб не прогадати з подарунком незалежно від вподобань чи хобі хлопця.

Смарт-годинник

Напій

Мова не йде про каву в постіль, хоча це теж варіант. Пропонуємо в якості подарунка для чоловіка обрати пляшку елітного алкоголю чи ексклюзивної кави враховуючи вподобання коханого. Так, можливо такі презенти й не будуть надто оригінальними, але хто сказав, що вічна класика — це погано?

День святого Валентина 2023: подарунки хлопцю

Ігрова консоль

Якщо хлопець полюбляє відпочити після роботи за за віртуальним кермом чи за стрілялками, ігрова консоль стане найкращим подарунком. Проте якщо ви не геймер(ка), краще відмовитися від сюрпризів і запитати завчасно, яку саме модель та від якого бренду він би хотів.

Ігрова консоль

Набір для барбекю

Якщо в особі вашого хлопця помирає кухар, — не дайте цьому статися й придбайте йому цей набір. Зараз магазини пропонують широкий вибір. Це вже не просто шпаги та решітка, а різноманітні лопатки, ножі, щітки та кісточки у стильних кейсах. Тим паче, скоро весна, а там може й обіцяні рік тому президентом шашлики. Треба бути готовими!

Іменний набір для барбекю

Тример

Якщо ваш коханий часто пропадає в барбершопах, можете подарувати йому свого кишенькового "барбера". Тримери економлять, як мінімум, час на дорогу до майстра, та ще й дозволяють якісно окультурити контури вилиць і підборіддя. Рекомендуємо разом з цим подарунком прикласти посилання на туторіали з бриття.

Тример

Похід у барбершоп

Якщо домашні б'юті-процедури все ж не про вашого чоловіка — не біда. Завжди можна відправити його до професіоналів. Тип паче, що барбершопи — це не просто про стрижку, а про певний чоловічий осередок зі своєю особливою атмосферою. Плюсом для тих, хто зараз, наприклад, перебуває за кордоном, стане те, що сертифікат на похід у барбершоп можна замовити й подарувати онлайн.

Похід у барбершоп

Навушники

З одного боку універсальний, з іншого — доволі персональний подарунок. Адже, крім того, що ніхто б не відмовився від навушників, варто враховувати для яких цілей вони потрібні. Тому при виборі цього подарунка, попросіть консультанта підказати, що найкраще підходить для музиканта, геймера, спортсмена тощо.

Навушники

Абонемент у спортзал

Якщо ваш чоловік полюбляє спорт, але ніяк не може дійти до залу, підштовхніть його і подаруйте абонемент. День закоханих чудовий привід зробити цей подарунок. Так ви продемонструєте й чуйність до його бажань, і турботу про здоров’я. До того ж, можна зробити такий подарунок і собі, підтримавши коханого на цьому шляху.

Спортзал у Києві