Батутні центри, Київ
Фото: unsplash.com/@charlesc7

Це підбірка київських батутних центрів. Трохи неочікувано, бо зазвичай ми про таке не пишемо. Але ми побачили, що наразі кияни часто шукають це в інтернеті, то ж вирішили допомогти. НК зібрав різні місця, які можуть задовольнити різні потреби. Є зали у яких можна серйозно зайнятися спортом, а є й такі, куди віддають дітей повеселитись. Читайте та обирайте те, що вам потрібно.

Fly Park

Адреса: Оболонський проспект, 21б

Вартість: за вхід у будні — 200 гривень, у вихідні — 250 гривень

Батутів тут багато й вони різні. Але це місце спеціалізується не лише на них. Воно скоріше про різноманітні дитячі розваги. У Fly Park є 8D-кінотеатри, кімната з хромакеєм, симулятор управління літаком, атракціон для загартування вестибулярного апарату, музей з великою колекцією іграшок і кафе з власним кондитерським цехом. Тобто якщо ви хочете чогось вузькоспеціалізованого — це не ваш вибір. А якщо вам потрібне місце у якому багато батутів та інших розваг для дітлахів — Fly Park вам підійде.

Якщо ви зацікавились, то ось офіційна сторінка на якій можна про все дізнатися детальніше.

Jumping Hall

Адреса: вулиця Василенка, 1; Харківське шосе, 19а; проспект Бандери, 8; X-Park; вулиця Лятошинського, 4б

Вартість: у них надто багато послуг, щоб наводити увесь список. Тому ось головне:

 • Персональне заняття з тренером, оренда МегаТрампа з тренером, поглиблена спецпідготовка і тренування з англомовним тренером — 650 гривень за годину;
 • Оренда батута (можна із запропонованим тренером чи зі своїм), групове тематичне тренування, батуто-терапія — 450 гривень за годину;
 • Групове заняття з акробатики, звичайне відвідування акро-зони — 250 гривень за годину;
 • Є ще безліч абонементів, оренда залів та інші послуги для тих, хто хоче не просто пострибати, а зайнятись спортом. До речі, що більших успіхів досягає спортсмен (розряди та інші речі) — то менше йому потрібно платити за абонемент.

У них є п’ять залів по всьому Києву. Можна займатися індивідуально, в групах, англійською мовою, дітям чи дорослим, спортсменам, аматорам і кому завгодно. Загалом, все, що можна собі уявити. Ціни тут не найнижчі, але кількість різних батутів, послуг та географія залів вражають. Тих, хто займається постійно (дітей також) возять на змагання, табори та в інші цікаві місця. Тож якщо ви шукаєте щось вузькоспеціалізоване — це ваш варіант. Або ж якщо просто прагнете навчитися класно стрибати чи тримати себе у формі, то Jumping Hall теж підійде.

Якщо ви зацікавились, то ось офіційна сторінка на якій можна про все дізнатися детальніше.

Ducks

Адреса: вулиця Баренбойма, 11;

Вартість: тут теж багато послуг. Наводимо основні:

 • Групове заняття (акробатика/стрибки на батуті/розтяжка/повітряна гімнастика) — 300 гривень;
 • Індивідуальне заняття (акробатика/стрибки на батуті) — 650-750 гривень (розтяжка трішки дорожча);
 • Абонемент (вісім групових тренувань на місяць) — 2 000 гривень;
 • Дитяче разове заняття — 200 гривень;
 • Дитячий абонемент (теж вісім тренувань) — 1 200 гривень.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ducks (@ducks_club)

Це також варіант для тих, хто хоче займатися на постійній основі. Є різні групи (та індивідуальні заняття), різні види спорту, різні тренери та безліч батутів. Можна ходити самому, можна привести дитину, а можна стрибати разом. Окрім занять у залі Ducks проводять різноманітні івенти та майстер-класи. Тобто є можливість проводити дозвілля та додатково навчатись.

Якщо ви зацікавились, то ось офіційна сторінка на якій можна про все дізнатися детальніше.

Парк розваг "Планета"

Адреса: вулиця Садова, 1г (це Петропавлівська Борщагівка)

Вартість: за вхід у будні — 200 гривень, у вихідні — 250 гривень

Батутні центри, Київ

Варіант схожий на перший. Тобто він підійде, якщо вам потрібно відвести дитину пострибати на батуті. Тут є різні, їх багато. Групових занять та спортивного підходу у цьому місці ви, звісно, не знайдете. Але тут є багато інших розваг, атракціонів та інших веселих штук (можна замовити свято чи відвідати ресторан). Проте якщо вам чи дітям потрібні саме батути, щоб повеселитись — це хороший варіант.

Якщо ви зацікавились, то ось офіційна сторінка на якій можна про все дізнатися детальніше

Центр "Гіперіон"

Адреса: вулиця Кирилівська, 46

Вартість: знову багато послуг. Ось основні:

 • Оренда батута з тренером (без тренера не можна. Лише у випадку наявності документа, який підтверджує ваші професійні навички) — 600 гривень;
 • Індивідуальне заняття — 450 гривень;
 • Групове заняття з тренером — 250 гривень;
 • Дитяча секція (вісім занять на місяць) — 2 250 гривень;
 • Доросла секція (теж вісім занять) — 1 880 гривень;
 • Оренда батутів для свят — 1 500 гривень за годину.

Батутні центри, Київ

Це, мабуть, золота середина. Тут можна й серйозно зайнятись спортом і орендувати батути для корпоративу. А якщо серйозно, то можна займатися індивідуально, в групі, дорослим, дітям і взагалі, як захочете. Окрім батутів у "Гіперіоні" є ще скеледром, пейнтбол, кросфіт, лазертаг. Тобто багато різних активностей. Кросфітом та скелелазінням теж можна займатися в секціях та вчитись всіляким класним штукам.

Якщо ви зацікавились, то ось офіційний сайт на якому можна про все дізнатися детальніше