Де пограти у великий теніс у Києві

Теніс - одна з популярних спортивних ігор, яку люблять діти та дорослі по всьому світу. Ця гра не лише захоплює, а й розвиває фізично. Теніс допомагає знизити рівень стресу та підняти собі настрій. НК зібрав для вас підбірку місць, де можна насолодитися грою у великий теніс.

Tennispark

Тенісний клуб "Tennispark" розташований в парку "Муромець", що на Трухановому острові. У цьому клубі можна тренуватися як новачкам, так і професіоналам у будь-яку пору року. "Tennispark" було акредитовано Федерацією тенісу України у 2020 році.

Тут пропонується 12 кортів із сучасним сертифікованим покриттям. Взимку працюють вісім критих кортів: чотири з покриттям хард та чотири з покриттям ґрунт. Влітку — вісім відкритих кортів з ґрунтовим покриттям + чотири критих із покриттям хард. У клубі є також своя школа тенісу для дітей та підлітків, де майстри спорту та чемпіони навчаються за програмою, що розроблена на підставі рекомендацій Міжнародної, Європейської та національної федерацій тенісу. 

Адреса: парк "Муромець"

Графік: щодня із 7:00 до 22:00

Ціни: 

Оренда корту: 1000 грн/година

Оренда корту з послугами тренера: 800 грн/година + послуги тренера (500–700 грн)

Оренда корту з послугами тренера для дітей: 650 грн/година + послуги тренера (з 10:00 до 15:00)

Tennis Club Marina

"Tennis Club Marina" знаходиться недалеко від міста, а саме в селі Погреби. На кортах цього тенісного клубу проходило багато змагань, наприклад, турнір Davis Cup 2021. Наразі тут часто проходять турніри для гравців із різним рівнем підготовки. Клуб пропонує займатися тенісом на трьох критих кортах із хард покриттям рівня світових турнірів GreenSet CUSHION та на чотирьох відкритих кортах із покриттям ґрунт Clay Court Premium.

У "Tennis Club Marina" є унікальна можливість потренуватися із зіркою українського тенісу Андрієм Медведєвим. Крім того, у клубі тренують досвідчені спортсмени та майстри спорту. Постійно набирають групи для дітей та підлітків. Тут також можна зайнятися фітнесом, пограти в настільний теніс та відпочити в затишному кафе. Також є салон краси.

Адреса: с. Погреби, вул. Майданівська, 42А

Графік: щодня з 8:00 до 22:00 (в клубі уточнюють, що працюють "від першого до останнього клієнта")

Ціни:

Криті корти:

  • без тренера: 850 грн/година
  • з тренером: 700 грн/година + тренер

Відкриті корти:

  • з освітленням: 600 грн/година
  • без освітлення: 400 грн/година

Корти на Подолі

Клуб "Корти на Подолі" працює вже більше 10 років та знаходиться в п’яти хвилинах від станції метро "Тараса Шевченка". Корти пройшли атестацію Федерації тенісу України у 2021 році та відповідають усім європейським стандартам. Клуб працює при відключеннях світла. На території клубу є душові та роздягальні.

Наразі пропонується шість кортів із ґрунтовим покриттям, які працюють у будь-яку погоду. У найближчому майбутньому також планується відкриття ще трьох кортів. На території "Корти на Подолі" функціонує академія тенісу для дітей.

Адреса: вулиця Межигірська, 56/63А

Графік: щодня із 7:00 до 22:00

Ціни: 

Будні дні:

  • 7:00 - 16:00 — 800 грн/година
  • 16:00 - 22:00 — 600 грн/година

Вихідні дні: 800 грн/година

Український Тенісний Центр "Viccourt"

У сучасному тенісному клубі "Viccourt" є все для комфортного тренування та відпочинку. Розташований у с. Святопетрівське, що в п’яти кілометрах від Києва. Центр має п’ять критих кортів із покриттям хард GREEN SET, два зі штучною травою, п’ять відкритих із покриттям хард GREEN SET, а також три ґрунтових корти. Є генератор, працює опалення. На критих кортах встановлена стаціонарна каркасна конструкція з висотою стель 14 метрів.

У цьому тенісному центрі є своя тенісна школа для дітей та підлітків. Тут клієнтів тренують майстри спорту та заслужені тренери України. Крім тенісу, в клубі можна пограти в міні-футбол та настільний теніс. На території є готель та кафе.

Адреса: с. Святопетрівське, вул. Господарська, 1

Графік: щодня із 7:00 до 22:00

Ціни: 600 грн/година

Клуб "Олімп"

У спортивному клубі "Олімп" працюють три критих корти із ґрунтовим покриттям, а також у паркетному залі. Крім цього, є шість відкритих тенісних кортів.

У клубі проводяться уроки з тенісу для дітей від 4,5 років. Тут є тренажерна зала, футбольні поля, групові заняття з фітнесу і йоги. Опалення в приміщенні немає.

Адреса: вул. Кулібіна, 11

Графік: щодня з 8:00 до 20:00

Ціни: 350 грн/55 хв

Тенісний центр "Меридіан"

Тенісний центр "Меридіан" розташований в Солом’янському районі Києва. У разі відключень світла може працювати, оскільки має власний генератор. У клубі є три корти, які покриті штучною травою останнього покоління Artificial Grass Tournament LSR 12.

У центрі можна також замовити додаткові послуги тренера, спаринг-партнера та оренду обладнання для гри. Також є сауна та масажний кабінет. Для дітей та підлітків пропонується школа тенісу. 

Адреса: вул. Героїв Севастополя, 11В

Графік: щодня з 8:00 до 21:00

Ціни:

Будні дні:
7:00–11:00 — 980 грн/година
11:00–16:00 — 880 грн/година
16:00–22:00 — 980 грн/година

Вихідні дні: 980 грн/година

Понеділок, вівторок, середа (8:00 — 13:00) — 700 грн/година

Grand Prix Evolution

У фітнес-клубі "Гран-Прі" біля станції метро "Олімпійська" можна займатися тенісом на чотирьох кортах професійного рівня: двох критих та двох відкритих. Усі вони мають найсучасніше хард покриття GreenSetTrophy, яке використовується на міжнародних турнірах. Тенісні корти мають стандартні розміри – 18х36 метрів, а висота стель складає 7 метрів.

Можна замовити послуги тренера, що допоможе прокачати свій рівень гри. Крім великого тенісу, у "Гран-Прі" можна займатися сквошем, настільним тенісом або бадмінтоном. Фітнес-клуб оснащений басейном, залами для занять фітнесом та іншими видами спорту. Є ресторан та салон краси.

Адреса: вул. Володимирська, 101

Графік: Будні дні: з 7.00 до 22.00

Вихідні дні: з 8.00 до 22.00

Ціни:

Будні дні 7–10, 16–22: 1200 грн/година
Будні 10–16: 1000 грн/година
Вихідні дні 7–21: 1200 грн/година