Де пограти у великий теніс у Києві

Теніс — одна з популярних спортивних ігор, яку люблять діти та дорослі по всьому світу. Ця гра не лише захоплює, а й розвиває фізично. Теніс допомагає знизити рівень стресу та підняти настрій.

"Наш Київ" зібрав для вас підбірку місць, де можна насолодитися грою у великий теніс.

Tennispark

Tennispark.Kyiv

Тенісний клуб "Tennispark" розташований у парку "Муромець" на Трухановому острові. У цьому клубі можна тренуватися як новачкам, так і професіоналам у будь-яку пору року. "Tennispark" акредитований Федерацією тенісу України у 2020 році.

Тут пропонують 11 грунтованих кортів та 4 хардові (зі стаціонарним накриттям та вентиляцією). У клубі також є своя школа тенісу для дітей та підлітків, де майстри спорту та чемпіони навчаються за програмою, що розроблена на підставі рекомендацій Міжнародної, Європейської та національної федерацій тенісу. Окрім цього, наявний масажний кабінет, ресторан, спортивний магазин тощо. Можна взяти в оренду будиночки на території клубу.

Адреса: парк "Муромець"
Графік: щодня із 8:30 (9:00) до 20:00

Ціни: 
Оренда корту: відкритий грунт 450 грн/година, критий грунт 1100 грн/година, критий хард 1100 грн/година
Вартість індивідуального тренування в клубі – від 1450 грн/год

Tennis Club Marina

kiev.tennis.club.marina

"Tennis Club Marina" знаходиться у селі Погреби недалеко від Троещини. На кортах цього тенісного клубу проходило багато змагань, наприклад, турнір Davis Cup 2021. Наразі тут часто проходять турніри для гравців із різним рівнем підготовки. Клуб пропонує займатися тенісом на шістьох критих кортах із хард покриттям рівня світових турнірів GreenSet CUSHION та на чотирьох відкритих кортах із покриттям ґрунт Clay Court Premium.

У "Tennis Club Marina" є унікальна можливість потренуватися із зіркою українського тенісу Андрієм Медведєвим. Крім того, у клубі тренують досвідчені спортсмени та майстри спорту. Постійно набирають групи для дітей та підлітків. Тут також можна зайнятися фітнесом, пограти в настільний теніс та поїсти кафе. Також є салон краси.

Адреса: с. Погреби, вул. Майданівська, 42А
Графік: щодня з 7:00 до 22:00

Ціни:

Криті корти:

  • без тренера: 1000 грн/година

Відкриті корти:

  • з освітленням: 600 грн/година
  • без освітлення: 450 грн/година

Індивідуальне тренування з тренером: від 1600 грн/година
Спліт тренування (2 людини + тренер)
: від 1900 грн/година
FAMILY TRAINING (до 4 чол.) на тренуванні: 2500
 грн/година

 

Корти на Подолі

Корти на Подолі

Клуб "Корти на Подолі" працює протягом 20 років та знаходиться за п'ять хвилин від станції метро "Тараса Шевченка". Корти пройшли атестацію Федерації тенісу України у 2021 році та відповідають усім європейським стандартам. На території клубу є душові та роздягальні.

Наразі пропонують 9 кортів із ґрунтовим покриттям, які працюють у будь-яку погоду. На території "Корти на Подолі" також функціонує академія тенісу для дітей та проходять турніри.

Адреса: вулиця Межигірська, 56/63А
Графік: щодня із 7:00 до 23:00

Ціни: 

Будні дні:

  • 7:00 - 16:00 — 850 грн/година
  • 16:00 - 22:00 — 950 грн/година

Вихідні дні: 850 грн/година

Український Тенісний Центр "Viccourt"

Український Тенісний Центр "Viccourt"

У сучасному тенісному клубі "Viccourt" є все для комфортного тренування та відпочинку. Він розташований у с. Святопетрівське, що за п'ять кілометрів від Києва. Центр має п’ять критих кортів із покриттям хард GREEN SET, два зі штучною травою, п’ять відкритих із покриттям хард GREEN SET, а також три ґрунтових корти. На критих кортах встановлена стаціонарна каркасна конструкція з висотою стель 14 метрів.

У цьому тенісному центрі є своя тенісна школа для дітей та підлітків. Тут клієнтів тренують майстри спорту та заслужені тренери України. Крім тенісу, в клубі можна пограти в міні-футбол та настільний теніс. На території є готель, кафе та масажний кабінет.

Адреса: с. Святопетрівське, вул. Господарська, 1
Графік: щодня із 7:00 до 22:00

Ціни: 

  • Хард/трава – 250 грн /год
  • Грунт – 300 грн/год
  • Оренда критих кортів – 800 грн/год

Тенісний центр "Меридіан"

Фото: Тенісний центр "Меридіан"

Тенісний центр "Меридіан" розташований у Солом’янському районі Києва. У клубі є три корти, які покриті штучною травою останнього покоління Artificial Grass Tournament LSR 12.

У центрі можна також замовити додаткові послуги тренера, спаринг-партнера та оренду обладнання для гри. Також є сауна, кафе та масажний кабінет. Для дітей та підлітків пропонують школу тенісу "Апельсин".

Адреса: вул. Героїв Севастополя, 11В
Графік: щодня з 7:00 до 22:00

Ціни:

Будні дні:
7:00–12:00 — 1080 грн/година
12:00–15:00 — 980 грн/година
15:00–22:00 — 1080 грн/година

Вихідні дні: 1080 грн/година

Послуги персонального тренера: 600 грн/година
Послуги спаринг-партнера: 600 грн/година

Grand Prix Evolution

Grand Prix Evolution

У фітнес-клубі "Гран-Прі" біля станції метро "Олімпійська" можна займатися тенісом на чотирьох кортах професійного рівня: двох критих та двох відкритих. Усі вони мають іспанське хард покриття GreenSetTrophy, яке використовується на міжнародних турнірах. Тенісні корти мають стандартні розміри – 18х36 метрів, а висота стель складає 7 метрів.

Можна замовити послуги тренера, що допоможе прокачати свій рівень гри. Крім великого тенісу, у "Гран-Прі" можна займатися сквошем, настільним тенісом, міні-футболом або бадмінтоном. Фітнес-клуб оснащений басейном, залами для занять фітнесом та іншими видами спорту. Є ресторан та салон краси.

Адреса: вул. Володимирська, 101
Графік: Будні дні: з 7.00 до 23.00

Вихідні дні: з 8.00 до 22.00

Ціни:

Оренда (55 хв): 600-1350 грн
​​​​​​​Групові заняття для дорослих (55 хв): 600 грн