"Веган Вікенд" в Closer та експериментальний концерт у OTEL': куди піти у Києві на вихідних

На початку листопада кияни зможуть відвідати благодійні концерти на будь-який смак, послухати цікаві лекції, зробити тату за донат, потанцювати під брейк-біти й насолодитися незвичними музичними сетами в домашній атмосфері біля каміну.

"Веган Вікенд" в Closer

У цю неділю Closer запрошує на "Веган Вікенд" з лекціями "Як підготувати себе і тварину до зими" та "Екоцид в Україні — загроза для всього світу".  

Крім того, заплановані стендап, благодійний аукціон, діджей-сети від Bohdan THP та WiELOROMAN, веганський фудкорт, маркет засобів для тіла, спецій, прикрас, свічок й десертів. А запрошені столичні майстри робитимуть охочим тату за донат. 

Дата та час: 6 листопада, 14:00-21:00

Місце: Closer, вул. Нижньоюрківська, 31. 

Квитки-донати можна придбати за посиланням. Всі зібрані кошти передадуть на зимовий одяг для медичного батальйону "Госпітальєри". 

"Веган Вікенд" в Closer

Благодійний концерт "ШЕЛЕСТ" в OTEL'

У OTEL' пройде вечір музичних хвиль сповнених експериментів та цікавих поєднань жанрів, від гранж/панку і нойз року, до крауту та шуму за участі гуртів: Плерома, Rudnic Ore, Pree Tone, Emotional Anhedonia. 

Дата та час: 6 листопада, 18:00

Місце: OTEL', вул. Нижньоюрківська, 31. 

Вартість: 200 грн. Для військових вхід вільний. 

Благодійний концерт ШЕЛЕСТ у OTEL'

 Серія вечірок "Бешкетниці" в Sky Bar

У клубі Sky Bar відбудеться перша вечірка Бешкетниці від андеграундної промо-групи "Піксікі". На заході буде два танцполи: основний з техно й транс-музикою та камерний з хаус й диско виконавцями, танцювальним перформансом. 

“Піксікі інтегруються в консервативне середовище Sky Bar, яке добре відоме кожному київському тусовщику. Це місце має хороші технічні характеристики, потужний звук та певну історію. Ми подумали, що буде цікаво принести туди своє бачення вечірок. Це цікавий приклад симбіозу легкого андеграунда та поп-культури. Такий собі синтез двох протилежних світів. Для нас це творчий діалог та експеримент в одному флаконі. Цікаво побачити що з цього вийде”, — діляться організатори. 

Проводити ці вечірки планують з періодичністю раз на місяць. 

Дата та час: 5 листопада, 17:00

Місце: Sky Bar, вул. Велика Васильківська, 5. 

Вартість: Online-квиток — 250 грн, на вході — 400 грн. 

Серія вечірок Бешкетниці в Sky Bar

Зустріч "Kureni Теплі"

Камін, килими й свічки в домашній атмосфері взаєморозуміння і щирості намірів. У п'ятницю львів’янин DARKO приїде в Kureni, щоб відіграти монументальний b2b з киянином AWL ALEXANDER, а також музично-чарівні DIANA JO b2b MOOJEV.

У суботу — музичні сети від творців цікавих треків, які випускаються на міжнародних лейблах DEN MAAR та ARTARIA, а ще відчайдушний селектор і колекціонер музики THE:ID.

Дата та час: 4 та 5 листопада, 16:00-21:50

Місце: Kureni, вул. Паркова дорога, 4. 

Вартість: донат від 200 грн на початку заходу, а з 18:00 від 400 грн і більше, або онлайн квитки за 300 грн на один день і 500 грн на два дні (кількість обмежена локацією). Прибуток йде на допомогу для ЗСУ. 

"Kureni Теплі"

DJ SET ANNA ALOKA у Squat

У цю п`ятницю у Squat17В гратиме і збиратиме кошти для своїх друзів із роти аеророзвідки, київська діджейка Anna Aloka. Її музика — сильна з етнічним звучанням між downtempo, електронікою та dark disco. 

Дата та час: 4 листопада, 19:00

Місце: Squat, вулиця Терещенківська, 17Б

Донейшн на вході. 

DJ SET ANNA ALOKA у Squat

MOTANKA у КШК

Селекція унікального коду українця, що запрограмований традиціями та сучасною розмотувальною канвою життя лунатиме цієї суботи у КШК. Різноманітна барва електро-зарядів, які не потрібно лімітувати, брейк-біта, техно бочки та трансу від PAN FEOFAN, ELECTRA, RAYMOND, ANDRII KONOVALOV та PARUS. 

Дата та час: 5 листопада, 14:00

Місце: КШК, вул. Кирилівська, 60.

Вартість: Ранні ляльки — 250 грн. Дорослі ляльки — 350 грн. Двері — 400 грн. 

Елементи білого в одязі обов'язкові.

MOTANKA у КШК

Mikolaj Domashov trio. у барі "КЛЮБ" 

Молоде покоління джазових музикантів Mikolaj Domashov trio. виконає авторську й сучасну джазову музику. Вона буде до смаку як поціновувачам джазу, так і людям, які бажають відкрити для себе щось нове. 

Дата та час: 6 листопада, 19:00. 

Місце: КЛЮБвул. Костянтинівська, 4

Вартість: донат від 70 грн. 

Mikolaj Domashov trio.​​​​​​​ у барі "КЛЮБ" 

​​​​​​​Charity Concert в арт-клубі "Теплий Ламповий" 

На благодійному концерті у "Теплий Ламповий" молоді музиканти Luftpauza Palmyra, Mojnouse, Їжаки сміються та Asthenia Версія 2.0 розважатимуть глядачів актуальними та комічними піснями, які будь-кому піднімуть настрій. 

Дата та час: 6 листопада, 16:00

Місце: Теплий Ламповий, вул. Омеляновича-Павленко 4/6

Вартість: донат від 150 грн для безкоштовного хостела у Львові та для організації "Аеророзвідка". Донати приймаються готівкою на вході.

​​​​​​​Charity Concert в арт-клубі "Теплий Ламповий" ​​​​​​​