Chiba Sushi & More
Фото: heiconua.com

У житловому комплексі "Французький квартал 2" біля станції метро "Либідська" відкрився новий заклад Chiba Sushi & More від засновникiв Par Bar.

У ресторані подають страви азійської кухні та європейські сніданки, які можна замовляти протягом всього дня. Засновники кажуть, що цей заклад кардинально відрізняється від своїх попередників. Зокрема, тут не будуть пропонувати кальян або проводити форматні вечірки. Натомість, усю увагу приділятимуть майстерності кухарів, стравам з яскравими смаками Азії та атмосфері комфорту.

Працювати над створенням Chiba Sushi & More почали ще у лютому цього року. Свою назву ресторан отримав на честь японського міста Тіба, що розташоване на узбережжі Токійської затоки за 40 км від Токіо. Назва міста японською мовою пишеться двома ієрогліфами: 千 — означає "тисяча", другий 잎 — "листя". 

При створенні інтер’єру використовували тільки натуральні матеріали з різноманітними текстурами: мармур, камінь, дерево, шкіру. Панорамні вікна наповнюють приміщення закладу світлом, а живі рослини створюють атмосферу оазису. Елементи освітлення виконані у вигляді рибальських гаків.

Умовним "центром" ресторану є відкрита кухня, на якій відбуваються головні гастрономічні події. Завдяки низькій пасадці гості закладу можуть спостерігати, що на ній відбувається.

Що у меню:

  • Гриль чиз з пастрамі з яловичини — 275 грн;
  • Крудо з дорадо та манго дресінгом — 280 грн;
  • Смажені огірки з креветками — 415 грн;
  • Яловича щока з обпаленим пюре цвітної капусти — 330 грн;
  • Рол тогораші з телятиною — 385 грн;
  • Матча мус з ягодою — 160 грн;
  • Коктейль Smoky Tea — 310 грн;
  • Лимонад буряк-троянда — 145 грн.

Адреса: вул. Предславинська, 2 (ЖК “Французький квартал 2”)
Час роботи: щодня з 9:00 до 22:00

Нагадаємо, нещодавно на Великій Васильківській відкрилась кав'ярня Ponchyk Boy, що спеціалізується на пончиках з різними начинками. Тут кожен пончик має ім'я та свою історію. У закладі також можна "підвісити" пончик для військових, які "потребують підтримки настрою солоденьким".

Це 20 знакових коктейльних барів Києва