Бар UnderWu
Фото: UnderWu

На вулиці Великій Васильківській, 44а нещодавно відкрився новий заклад UnderWu із музичною тематикою, де можна випити коктейль чи послухати улюблені треки за кавою.

Співзасновник закладу Ігор Постоєнко мріяв стати музикантом. Цього не сталося, але його любов до музики нікуди не поділася. Чоловік довго й скрупульозно збирав свою колекцію вінілів, якою залюбки ділиться з гостями, — від Баррі Вайта до Майкла Джексона та величезної добірки хевіметалу.  

Бар UnderWu

В UnderWu навіть є музичні сомельє, що допомагають гостям отримувати музичний контент, який їм до вподоби. А тим часом бармени створюють відповідні ексклюзивні коктейлі, натхненні легендарними музикантами та їхніми творами. Наприклад, тут подать коктейль Metallica на основі віски та вермуту, над створенням якого працювали понад місяць.

Інтер’єр UnderWu наповнений вінтажними меблями та зібраними по світу дрібничками, а панорамні вікна та відреставровані ретро-програвачі додають атмосфери та затишку. До речі, самі приймачі та платівки також можна придбати для своєї домашньої колекції.

Бар UnderWu

Власники закладу планують проводити різноманітні музичні події та заходи. Зокрема квартирники, на які UnderWu робить найбільшу ставку. Цей формат є ідеальним для занурення в атмосферу, до того ж дозволяє збирати кошти для бійців ЗСУ. Також на гостей чекають тематичні вечірки за участю українських артистів, нові коктейлі, та велика експозиція вінілів.

Бар UnderWu

Що в меню

  • Брускета з вугрем та огірком — 189 грн
  • Плато сирів з медом та мигдалем — 299 грн
  • Коктейль Big In Japan — 240 грн
  • Коктейль Bohemian Rhapsody — 240 грн
  • Коктейль Bond 007 Main — 240 грн

Адреса: вул. Велика Васильківська, 44а
Час роботи: щодня з 12:00 до 22:00