Нове місце: кафе Варцаб на Львівській площі

На Львівській площі відкрилося кафе "Варцаб"  новий заклад від Слави Балбека, Сашка Боровського та харків’ян Олени Хромової та Олега Хромова.

У "Варцабі" пригощають стріт-фудом та напоями. Перед ним стоїть пару бочок замість столиків, а страви видають в зручному пакуванні так, аби їх можна було їсти на ходу або на імпровізованому пікніку в сквері поруч.

Засновники зауважують, що тут увага не розпорошується на простір кафе, а повністю зосереджена саме на чесному якісному продукті.

Хотіли зробити місце, постійними гостями якого будемо ми самі: будемо заходити сюди за сніданком, стравою в дорогу тощо. В принципі, все так і вийшло. А ще для нас було дуже важливим акуратно та гармонійно вписати це віконце в міський простір: це проявляється в деталях, в брендингу, в системі навігації.

Власники закладу

Що в меню?

Меню закладу – справа рук шеф-кухаря Олега Зуєва (Protagonist Bar, кафе Шук). 

Гостям кафе пропонують:

  • Ранкові страви з додаванням яйця (подають з 10:00 до 13:00).
  • Лепіш: формат легкого перекусу (з фалафелем чи з куркою).
  • Лаваш: повноцінна основна страва в домашньому лаваші (з фалафелем чи з куркою).
  • Тарілку: зручна препарована страва (хумус з фалафелем, смажені картопля та батат).
  • Напої: Club Mate, фільтр кава, комбуча, айран, кисіль та кола.

Страви у кафе "Варцаб" До кожної страви окремо можна додати: курку, хумус, кульку фалафелю, зелену аджику, буряковий чатні, лаваш або лепіш.

Страви у кафе "Варцаб" Також, в закладі знайомлять з українською поезією. Біля віконця розмістили коробку, де щотижня з’являтиметься новий вірш. 
Вірші письменників біля вікна закладу "Варцак"

Графік роботи: 10:00-20:00 щодня

Адреса: Львівська площа, 14

Раніше ми розповідали, що неподалік станції метро "Палац спорту", що на вулиці Шота Руставелі, відкрився ресторан сучасної азіатської кухні Thaizon.

Нове місце: ресторан "Чорноморка" на Русанівці