Куди піти в Києві 21-22 травня

В Україні ще, на жаль, триває війна. Однак у Києві спокійно та потроху починають проходити різноманітні заходи. Концерт, виставка чи екскурсія — це хороший привід хоча б ненадовго забути про тяжкі ситуації та привести свій психологічний стан до ладу.

Виставка "Oh, Hey Hey Rise Up… "

Фотоарт-проект "Oh, Hey Hey Rise Up… " присвячений українським захисникам, територіальній обороні, волонтерам, медикам та всім, хто сьогодні бореться за нашу державу проти російських загарбників, внутрішній та зовнішній красі українців, їх невгамовній волі до свободи.

Коли: до 4 червня.

Де: бібліотека ім. Миколи Гоголя, вул. Велика Васильківська, 136.

Скільки коштує: безкоштовно.

Екскурсія "Пошук та релакс"

Під час прогулянки учасники екскурсії "Пошук та релакс" шукатимуть міні-скульптури, присвячені Києву, загадуватимуть бажання і тим самим налаштовуватися на позитивні емоції. Цього разу мешканцям та гостям столиці пропонують пройти частину маршруту та знайти 16 міні-скульптурок.

Коли: 21 травня, 12:00.

Де: збір біля метро "Університет".

Скільки коштує: 100 грн, необхідна реєстрація за посиланням.

Шоу "Королі Крінжу"

Імпровізаційне шоу "Королі крінжу" це унікальне імпровізаційне дійство, в якому беруть участь такі актори, як Свят Загайкевич (засновник "Підпільного стендапу"), В'ячеслав Ніконоров (режисер і прима театру "Чорний Квадрат"), Олександр Качура та Антон Стенюк. Буде смішно, незабутньо, а головне — неповторно.

Коли: 22 травня, 19:00.

Де: Underground Standup Club, вул. Золотоворітська, 15.

Скільки коштує: 250 грн, вхід для бійців ЗСУ та ТРО — безкоштовний.

Концерт гурту "Проти Ночі"

Гурт "Проти Ночі" — це неповторний мікс драйву та мелодійності, вогню та льоду, виклику та бажання. Об’їздивши усю країну і неодноразово побувавши на радіо та телебаченні, учасники гурту не зловили зірок у лоби і залишаютьсья такими ж відкритими та щирими людьми як у далекому минулому задовго до музичної кар’єри. Ніколи не нудьгувати, радіти життю і дарувати позитивний настрій навколишнім — їх незмінний девіз. 

Коли: 22 травня, 18:00.

Де: Docker-G pub, вул. Набережно-Хрещатицька, 5/13.

Скільки коштує: безкоштовно.

Сплав на байдарках Дніпром до "Сталінського метро"

Під час подорожі на байдарках ви зможете побачити: девіаційну вежу, де капітани яхт налаштовують корабельні компаси від похибок; штучний Київський водоспад в урочище "Покол"; напівзатонулий корабель-привид; злиття літописної річки Либідь з Дніпром; столітні дуби велетні та дику природу на протоках Жуківого острова. А головною фішкою сплаву, стане заплив байдарками в затоплений та таємничий "Сталінський тунель". 

Коли: 22 травня, 9:30.

Де: збір групи на міському пляжі Галерної затоки на Дніпрі в Корчуватому.

Скільки коштує: 750 грн.