"Володар Перснів: Персні влади"
Кадр з серіалу "Володар Перснів: Персні влади"

У вересні на нас чекають як прем'єри, так і продовження культових серіалів. На початку місяця шанувальники Толкіна зможуть побачити довгоочікувану прем'єру "Володар перснів: Персні влади", потім почнуться пригоди Ріка і Морті, "Оповідь служниці", спін-офф відеогри Cyberpunk 2077 та інші. 

"Володар перснів: Персні влади"

Коли: 2 вересня
Сезон: прем’єра 
Де виходить: Amazon Prime Video

На початку вересня на нас чекає серіал, де події розгортаються за тисячі років до тих пригод, які описані у легендарному "Хоббіті" та "Володарі кілець". Серіал про героїв, які протистоять появі нового зла в Середзем’ї, яке охопить усі головні події: виковування кілець влади, сходження Саурона, епічну історію Нуменора, останній союз ельфів та людей. Низка персонажів та сюжетних ліній є вигадкою та відсутні в легендаріумі Толкіна.

2 вересня глядачам будуть доступні два епізоди. Наступні серії виходитимуть раз на тиждень.

"Рік і Морті"

Коли: 4 вересня
Сезон: 6
Де виходить: Adult Swim

Двічі володар премії "Еммі", найкраща комедія 2017, 2019 та 2021 років у США нарешті повертається. Прем’єра шостого сезону анімаційного комедійного серіалу "Рік і Морті" відбудеться у неділю, 4 вересня на Adult Swim. Це не просто кумедний серіал, це більше, ніж хітове шоу, це справді глобальне явище. За даними Adult Swim серіал переглянули понад 10 мільярдів разів у всьому світі.

Новий сезон це продовження мультсеріалу про шаленого професора Ріка Санчеза та його онука Морті.

"Скажи мені брехню"

Коли: 7 вересня
Сезон: прем’єра
Де виходить: Hulu

Прем’єра серіала від Hulu з Грейс Ван Паттен ("Дев’ять ідеальних незнайомців") і Джексоном Уайтом ("Швидка допомога" та "Місіс Флетчер»"). Це історія, знята на основі одноіменного роману Кероли Ловерінг, розповідає про бурхливі та п’янкі стосунки, які тривають протягом восьми років. Коли Люсі Олбрайт (Ван Паттен) і Стівен ДеМарко (Вайт) зустрічаються в коледжі, вони перебувають у тому віці, коли, здавалося б, прості буденні рішення можуть призвести до незворотних наслідків. Незважаючи на те, що їхні стосунки починаються як звичайний типовий роман у студмістечку, вони перетворюються в залежність, яка назавжди змінить не лише їх життя, а й життя всіх навколо.

"Зміїна королева"

Коли: 11 вересня
Сезон: прем’єра
Де виходить: Starz

Американський мінісеріал, заснований на книзі Леоні Фріди "Катерина Медічі: королева Франції епохи Відродження". Події серіалу розповідають про 30 років правління країною загадковою, несправедливою та зневаженою королевою, яка потрапила до французького двору ще підлітком та була вимушена боротися з надзвичайними політичними та особистими труднощами.

"Кіберпанк: Межовики"

Коли: 13 вересня
Сезон: прем’єра
Де виходить: Netflix

Аніме-серіал від Netflix і спін-офф відеогри Cyberpunk 2077 від польської ігрової студії CD PROJEKT RED. Серіал створили Йошікі Уса та Масахіко Оцука, які працювали над Star Wars: Visions, Little Witch Academia, Little Witch Academia, і SSSS.Dynazenon. "Кіберпанк: Межовики" — це окрема історія від Cyberpunk 2077, проте історія розгортатиметься в Найт-Сіті та розповідатиме про дитину вулиць, яка намагається вижити в одержимому технологіями та модифікацією тіла місті майбутнього.

"Оповідь служниці"

Коли: 14 вересня
Сезон: 5 сезон
Де виходить: Hulu

Повернення одного з найкращих драматичних вебтелевізійних серіалів — футуристичної драми-антиутопії. Серіал описує події, які розгортаються у вигаданій Республіці Галеад. Якщо ви раніше не дивилися цей серіал, або тільки почали читати роман Маргарет Етвуд 1985 року, судячи з офіційного трейлеру, після подій четвертого сезону для Джун (Елізабет Мосс) все стане набагато складніше ніж ми можемо уявити.

"Призма"

Коли: 21 вересня
Сезон: прем'єра
Де виходить: Amazon Prime Video

Новий серіал від Prime Video, 8 епізодів якого покажуть життя італійської молоді крізь призму стосунків Марко та Андреа, двох однояйцевих близнюків-підлітків, схожих зовні, але різних у своєму ставленні до життя. Хлопці та їх друзі кидають виклик гендерним нормам та вчаться жити у світі дорослих. Події серіалу відбуваються у місті Латина, серед модерністської архітектури та унікальної природи півдня Італії.