"Реджінальд вампір"
Кадр з серіалу "Реджінальд вампір"

У жовтні на нас чекають багато серіалів у жанрі жахи, трилери, хорор та детективи. Але це й не дивно, бо у жовтні Хелловін. Проте ми все таки знайшли й інші теми, які вас теж зацікавлять. Отже, тримайте традиційну щомісячну підбірку серіалів від НК.

"Вампір Реджінальд"

Коли: 5 жовтня
Сезон: прем’єра 
Де виходить: Hulu

Серіал у жанрі комедія з елементами жахів. В головній ролі відомий американський актор Джейкоб Баталон, який знімався у марвелівських фільмах. Серіал про те, що життя вампіра таке ж складне, як і життя людини. У світі вампірів теж існує градація. Ти крутий, якщо красивий, підтягнутий та марнославний. Головний герой — Реджинальд Андрес попадає у цей світ, в якому доведеться подолати всі перешкоди: дівчину, яку він любить, але не може бути з нею, менеджера-хулігана на роботі та вождя вампірів, який хоче його смерті. Проте виявляється, що у нього є декілька козирів. У серіалі багато сміху та крові. 

"Розмови з вбивцею: записи Джеффрі Дамера"

Коли: 7 жовтня
Сезон: прем’єра 
Де виходить: Netflix

Трисерійний документальний серіал від режисера Джо Берлінгера. Серійний вбивця Джеффрі Дамер, який скоїв 17 вбивств, зізнається у своїх жахливих злочинах у необережних інтерв'ю, де розказує команді юристів способи, які дозволяли йому зловживати маргіналізованими спільнотами Мілуокі.

"Опівнічний клуб"

Коли: 7 жовтня
Сезон: прем’єра 
Де виходить: Netflix

Серіал жахів від Майкла Фленагана та продюсерів "Привиду будинку на пагорбі" та "Опівнічної меси". Події розгораються у хоспісі для невиліковно хворих, де вісім юних пацієнтів збираються разом щовечора опівночі, щоб розповісти один одному історії. А також укласти угоду, що наступний із них, хто помре, дасть групі знак із загробного світу. Серіал заснований на однойменному романі 1994 року Крістофера Пайка.

"Плейлист"

Коли: 13 жовтня
Сезон: прем’єра 
Де виходить: Netflix

Біографічний серіал у жанрі драма про шведського підприємця Даніеля Ека та його ділового партнера Мартіна Лоренцона. Вони назавжди змінили музичну індустрію, створивши безкоштовний та легальний потік передачі музики — Spotify.

"Спостерігач"

Коли: 13 жовтня
Сезон: прем’єра 
Де виходить: Netflix

Серіал від відомого усім Раяна Мерфі та Яна Бреннана у жанрі жахи, драма та таємниця. Зірковий склад — Наомі Уоттс та Боббі Каннавале.
Історія наче знайома — Сім’я Бреннок переїжджає у будинок їхньої мрії у передмісті. Проте не все так добре, як хотілося. Вони починають отримувати листи з погрозами, які підписані якимось "спостерігачем". І тут життя щасливої сім'ї перетворюється на справжнє пекло. І ці листи — лише початок. Серіал заснований на подіях у Нью-Джерсі, де відбулася реальна історія у сумнозвісному будинку "Спостерігачів".

"Кабінет курйозів" Гільєрмо дель Торо"

Коли: 25 жовтня
Сезон: прем’єра 
Де виходить: Netflix

І знову серіал у жанрі жахи, трилер та детектив, де відомий мексиканський майстер жахів Гільєрмо Дель Торо  пропонує глядачам чудову можливість побачити колекцію короткометражних антологій в улюбленому жанрі. "Кабінет курйозів" Гільєрмо Дель Торо це збірка зловісних історій. У "кабінеті" відбуваються жахливі події, в яких намагаються розібратися детективи. У серіалі багато чудовиськ, мутантів та перевертнів.

"Романтичний вбивця"

Коли: 27 жовтня
Сезон: прем’єра 
Де виходить: Netflix

Цей серіал дня шанувальників аніме. І це комедія. Про дівчинку зі старшої школи, яка кожен день проводить за відеоіграми. Та якось вона потрапляє в ситуацію, схожу на гру-симулятор побачень. Чарівник Рірі конфіскує три улюблені речі Анзу — відеоігри, шоколад і котів та робить так, що її починають переслідувати гарячі хлопці. Проте Анзу дуже не любить романтику.