Серіали, які вийдуть у липні
Фото: House of the Dragon

Ніяких довгих вступів. НК підготував для вас традиційну підбірку серіалів на наступний місяць. Деякі з них вас здивують. Зате будь-хто знайде щось до душі серед цього списку. Читайте, обирайте та дивіться. Хорошого вам серпня.

Я є Грут (I Am Groot)

Хто випускає: Disney+

Прем’єра: 10 серпня

Нарешті дочекалися. Серіал анонсували ще в далекому 2020 році. Його знімали на основі марвелівських коміксів про Грута. А озвучував його, як і завжди, Він Дізель. Так що любителі "Форсажу" також можуть подивитись (вибачте).

Якщо ви пам’ятаєте, то у "Вартових Галактики" Грут загинув. Проте, його друг Ракета пересадив останки героя в горщик. Тож тепер йому доводиться ростити дитину. Але такий напарник більше заважає, а не допомагає. Адже підліткові проблеми та залежність від відеоігор — це не те що додає ефективності космічному найманцю.

Я ніколи не… (Never Have I Ever)

Хто випускає: Netflix

Це не прем’єра: 3 сезон вийде 12 серпня

Серіали, які вийдуть у серпні

Ще один смішний, але важливий серіал від Netflix про дорослішання. Будемо чесними, у них це добре виходить. "Я ніколи не…" першими двома сезонами завоював серця глядачів. Звісно, не настільки як "Сексуальна освіта", але багато людей все ж чекали продовження.

Це продовження історії про Деві, яка не може обрати якогось одного хлопця. Якщо ви не дивилися перші два сезони — пояснювати щось немає сенсу. Потрібен мачете аби прорубати собі шлях через сюжетні перипетії. Для тих, хто щось у цьому розуміє скажемо, що Деві таки зустрічається з Пакстоном. А нова дівчина Бена обманює його, щоб він навіть не дивився в ту сторону.

Історії ходячих мерців (Tales of the Walking Dead)

Хто випускає: AMC+

Прем’єра: 14 серпня

Це спін-офф "Ходячих мерців" з кількома самостійними історіями. У ньому нам обіцяють показати й старих, і нових персонажів. А от дати оригінальній історії спокій чомусь ніхто не обіцяє (вибачте) — ще кілька спін-оффів заплановані на 2023 рік.

Ми доки що не можемо сказати, що саме показуватимуть у новому сезоні. Просто знаємо, що це кілька самостійних історій. На цьому все.

Жінка-Халк (She-Hulk)

Хто випускає: Marvel Studios

Прем’єра: 17 серпня

Якщо ви раптом жили в США вісімдесятих років, то пам’ятаєте комікси про неї. А якщо ні, то ми вам говоримо, що такі були. Голова Marvel Studios Кевін Файгі заявляє, що це буде юридична комедія. Погодьтеся, ви не чекаєте такого, коли чуєте назву “Жінка-Халк”.

Головна героїня серіалу — це двоюрідна сестра Брюса Беннера (справжнього Халка), Дженніфер. Вона працює адвокатом, а її батько — поліціянтом. Незрозуміло чому, але героїня крутилась біля нього, коли той брав участь у перестрілці. Логічно, що вона отримала поранення. Від смерті її врятував Брюс Беннер, який дав свою кров для переливання. І все. Тепер, у поривах гніву, Дженніфер також перетворюється на зеленого монстра. Цікаво подивитися, як вона ходитиме на суди.

Дім дракона (House of the Dragon)

Хто випускає: HBO

Прем’єра: 21 серпня

Ось і під’їхав головний серіал цього літа. Сиквел "Гри престолів", якого чекали шанувальники оригінальної історії. І цей серіал зняли насправді, а не як той, про Арію Старк (вибачте). Будемо разом сподіватися, що даний проєкт буде нормальним. А не як більшість сиквелів, від яких всі чекали чогось геніального.

Це історія про події, які відбувалися за 200 років до показаних в оригінальному серіалі. А саме — про розквіт Дому Таргарієнів. У ті часи драконам ніхто не дивувався, а Таргарієни суперничали з сімейством Веларіонів. Власне їх розбіркам і присвячений серіал. Перший сезон складається із десяти серій, а як буде далі ніхто доки не знає. А можливо й знає, але цей хтось — точно не ми.