Це 8 фільмів за коміксами
Кадр із фільму "Темний лицар"

Вже традиційно одні з кращих екшенів — це фільми про супергероїв. Ми зібрали для вас добірку стрічок, заснованих на коміксах, які сподобаються не лише фанатам жанру, а й просто кіноманам.

"Джокер" / Joker (2019)

Готем, початок 80-х. Комік-невдаха Артур Флек живе з хворою матір'ю, яка змалку навчала його "ходити з посмішкою".  Намагаючись нести у світ хороше і дарувати радість оточуючим, Артур стикнеться з людською жорстокістю. У цьому фільмі розкриваються всі подробиці становлення божевільної особистості Джокера, який нагородить місто своєю злою усмішкою та люттю.

"Темний лицар" / The Dark Knight (2008)

Попри нехитрий сюжет, в якому Бетмен відновлює справедливість у Готемі, цю стрічку вважають класикою, яка підняла жанр коміксів на новий рівень. Окреме задоволення для фанатів протистояння супергероїв у цього фільмі — Хіт Леджер, якого називають найкращим Джокером усіх часів. Є також друга частина 2012 року — "Темний лицар повертається", але вже з іншим Джокером.

"Шазам!" / Shazam! (2019)

Завдяки чарівнику 14-річний хлопець перетворюється на дорослого супергероя Шазама, проте продовжує вести себе як дитина. Підліток перевіряє на що здатен, шкодячи своїми витівками оточуючим. Проте юнаку доведеться взяти себе та свої здібності в руки для протистояння небезпечним злим силам.

"Доктор Стрендж" (2016) та "Доктор Стрендж у Мультивсесвіті божевілля" (2022)

Видатний нейрохірург Стівен Стрендж  потрапляє в аварію, яка ставить хрест на його кар'єрі. У пошуках лікування чоловік вирушає у далекі країни. Але замість цього Стрендж відкриває нові здібності та світ магії. Тепер його завдання – захищати Землю від зла із потойбічних світів.

"Капітан Марвел" / Captain Marvel (2019)

Після зіткнення з ворожими інопланетними расами, пілотеса військово-повітряних сил Керол Денверс отримує надприродні сили. Їй доведеться впоратися з новими здібностями, щоб протистояти могутньому ворогові. Керол стає новою супергероїнею, яка стоїть на варті світового порядку.

"Дедпул" / Deadpool (2016, 2018)

Колишній найманець Уейд дізнається, що в нього рак і вирішує взяти участь у генетичному експерименті. В результаті хвороба відступила, а чоловік отримав надприродні здібності. Однак тіло Уейда спотворене. Озброївшись почуттям гумору та найпотужнішою зброєю, новий супергергерой Дедпул вирушає на пошуки свого кривдника.

"Месники" / Avengers: Infinity War (2012 – 2019)

Серія фільмів об’єднує кілька різних супергероїв кіновсесвіту Марвел в одну компанію. За сюжетом Локі повертається, щоб поневолити Землю, а голова міжнародної організації "Щ.І.Т." Нік Ф'юрі збирає команду, щоб відбити атаку. Так з'являються "Месники", куди входять Капітан Америка, Залізна Людина, Тор, Неймовірний Халк, Соколине Око та Чорна Вдова.

"Перший месник: Друга війна" / Captain America: The Winter Soldier (2014)

Після подій "Месників" Стів Роджерс залишається жити у Вашингтоні та намагається пристосуватися до сучасного світу. Та невдовзі Капітан Америка виявляється втягнутим у нову авантюру, пов'язану з організацією ГІДРА. Роджерс разом із Чорною вдовою та новим героєм на ім'я Сокіл намагаються розплутати клубок інтриг.

Це 10 фільмів серпня