Топ-10 корейських дорам, які варто подивитися
Фото: кадр з дарами "Король сонця"

Батьківщиною дорам вважається Японія, де екранізували найпопулярніші комікси в стилі манга. Потім це поняття розширилося і тепер дорамами називають серіали, зняті в країнах Азії, а також Туреччини. І хоча японські, китайські та південнокорейські серіали — досить екзотичне явище, вони стрімко набирають популярності у всьому світі. Особливо після грандіозного успіху серіалу "Гра у кальмара". Розповідаємо про 10 дорам, які варто подивитися.

"Легенда про синє море"

Дорама розповідає історію кохання русалки і юнака, який її врятував. Почалася ця історія наприкінці XVI ст., але закінчилася трагічно.

Молода русалка Сім Чон виходить на берег і закохується в афериста та шахрая на ім'я Джун Дже. Глядачам доведеться дізнатися, чи зрозуміють молоді люди, як пов'язані їхні долі та чи впізнають вони один одного крізь віки.

дорама Легенда про синє море

"Хілер"

Головний герой, який ховається під псевдонімом Хілер, береться за різні справи, крім вбивства. Він краде інформацію, розшукує людей та виконує інші сумнівні замовлення клієнтів. Все заради виконання своєї мрії — покупки безлюдного острова, де герой зможе жити спокійно. Але одного разу Хілер отримує замовлення від впливового клієнта: знайти дівчину, з якою у минулому вчинили несправедливо. Дівчина працює репортером і після зустрічі з нею життя Хілера змінюється. Щоб стати ближчою до своєї коханої, герой влаштовується працювати в ту ж редакцію, де працює вона. І стає не просто її колегою, а допомагає вести розслідування, кінцева мета якого — сам Хілер.

дорама Хілер

"Силачка До Бон-Сун"

Це комедія про чарівну дівчину, за милою і тендітною зовнішністю якої ховається суперсила. Але ця суперсила часом приносить їй у житті чимало труднощів. До Бон-Сун намагається бути справжньою леді, але постійно потрапляє в ситуації, в яких їй доводиться проявляти свої суперздатності. Якось вона знайомиться з головою компанії з розробки відеоігор. Той пропонує незвичайній дівчині стати його охоронцем. Глядачі мають дізнатися, як розвиватимуться відносини героїв.

дорама Силачка До Бон-Сун

"Моя Венера"

Це легка та іронічна комедія про дівчину, яка страждає від зайвої ваги та її суворого фітнес-тренера. У героїні проблема: коли вона нервує, вона їсть, коли їсть — набирає вагу, а коли набирає вагу — нервує. І так — по колу. Щоб змінити ситуацію, героїня записується до спортзалу. А там — потрапляє до рук елітного фітнес-тренера. Він гарний, багатий, впевнений у собі, у нього жорсткі методи та наміри зробити з пампушки привабливу німфу. Взаємодія непростих характерів героїв, їх часом напружені до краю стосунки тримають увагу глядачів біля екранів.

дорама Моя Венера

"Гоблін"

Головний герой цієї дорами — безсмертний демон, який 900 років живе серед людей і мріє нарешті знайти спокій. Але щоб зняти з себе прокляття безсмертя, демону треба завоювати любов земної дівчини. Раніше демон стикається зі жерцем смерті. У того — своя робота. Сюжет дорами хвацько закручується, коли обидва герої розуміють, що шукають одну й ту саму дівчину.

дорама Гоблін

"Нащадки сонця"

Дорама "Нащадки сонця" стала справжнім південнокорейським хітом. Адже цей серіал включає драму, романтику та захоплюючий бойовик. Головний герой дорами — солдат, робота якого — вбивати. Героїня — лікарка-миротворець ООН, яка не приймає насильства. І це непереборні протиріччя для їхнього кохання. Однак через якийсь час вони зустрічаються знову і вже у гарячій точці. На тлі війни всі їхні особисті розбіжності тьмяніють, а почуття спалахують із новою силою.

дорама Нащадки сонця

"Спадкоємці"

Дорама "Спадкоємці" стала класикою азіатського кінематографу. Це історія про дітей з багатих сімей, еліту суспільства. Їхнє життя йде за планом і сьогоднішні школярі знають, що завтра вони очолять бізнес-імперії своїх батьків. І лише любов та сильні почуття здатні привнести в їхнє життя різноманітність і навіть порушити уклад, що склався.

дорама Спадкоємці

"Король сонця"

Жадібний топ-менеджер великої компанії шукає вигоду у всьому — навіть у особистих стосунках. Але одного разу він зустрічає дівчину, яка бачить примар і вміє з ними контактувати. У її дарі жадібний Чжу Чжун Он теж бачить вигоду. Однак у героїв зав'язуються складні любовні стосунки, а до інтриг залучені живі та мертві.

дорама Король сонця

"Що сталося із секретарем Кім"

Кім Мі-со — секретарка керівника у великій компанії. Її начальник на ім'я Лі Йон-джун — зарозумілий нарцис, з яким складно працювати. Дівчина амбітна, відповідальна та бездоганно виконує свої обов'язки. Однак через характер і поведінку керівника її терпець уривається і вона вирішує звільнитися, щоб налагодити особисте життя та завести сім'ю. Лі Ен-джун хоче утримати відповідальну співробітницю на роботі. Він пропонує своїй секретарці руку і серце, думаючи, що та таємно закохана в нього. Проте начальник дуже помиляється.

дорама Що сталося із секретарем Кім

"Хлопчики кращі за квіти"

Мелодрама розповідає історію дівчини Чан-ді з простої та бідної родини. За щасливим збігом обставин вона потрапляє до найкращої приватної школи країни. У новому навчальному закладі героїню вражає успіх багатих однокласників. Їхній світ радикально відрізняється від того, до чого вона звикла. Порядки у приватній школі встановлює банда старшокласників. Але Чан-ді — смілива дівчина і не дає ображати слабких. Навіть незважаючи на те, що вона таємно закохана у симпатичного хлопця з банди, героїня зможе постояти за себе.

дорама Хлопчики кращі за квіти

Це серіали, які вийдуть у серпні