Майкола Вайнер - "Пітекантроп"
Фото: instagram.com/mykolavynar

Український хіп-хоп не стоїть на місці, навіть попри війну. Артисти випускають нові релізи настільки швидко, що складно знайти час аби всіх переслухати. Лише протягом останнього місяця були нові дропи від Паліндрома, OTOY, Ницо Потворно, Довгого Пса та інших. У цьому матеріалі НК розповідає про кліп Майколи Вайнера, який вийде найближчим часом. Це реліз від нового персонажа (який читає реп вже 15 років). Усю інформацію, яку ви тут побачите ми дізналися поспілкувавшись із представником артиста.

Що за артист

Майкола — це виконавець з великим бекграундом. Він займається хіп-хопом уже 15 років. Поціновувачі могли чути його під ніками Vendy Shmara та НЕформат.

А ті, хто не надто захоплюється такою музикою, з великою ймовірністю знають його за голосом килима в гурті Kalush (він був першим, наразі до цього проєкту більше не залучений).

Також Майкола веде подкаст про хіп-хоп та не тільки, який можна послухати тут.

Що за новий персонаж

Під ніком Майкола Вайнер репер ще не випускав релізів — це дебют. Він говорить про те, що новий персонаж — це вже не альтер его, а той, ким артист є насправді.

Старі проєкти наразі не закриті повністю. Будь-який з персонажів може знову з’явитись тоді, коли Майкола вважатиме за потрібне повернутись у його образі та щось сказати.

Одна з головних відмінностей Майколи — він не боїться камери та популярності. Хоча раніше артист завжди намагався триматися в тіні. Тепер же в його соцмережах можна побачити лайви, якими він підігріває інтерес до нового релізу.

Новий реліз

Це трек та кліп з поєднанням двох персонажів (але артист, звісно, один). Вийде все це добро 26 серпня. Ось уривок, який артист опублікував на своїй Instagram-сторінці. Можете подивитись. А тоді ще раз подивитись, тільки повну версію (коли вона вийде).