Куди піти у Києві на вихідних: афіша 24-26 січня 2025 року

Цими вихідними в клубі Atlas відбудеться концерт рок-гурту Epolets, на сцені Osocor Panorama Hall виступатиме Іво Бобул, а в “КультМотиві” проведуть музично-поетичний вечір. Також в театральному просторі “Cult” запланували вечір експериментальної комедії Даніла Повара, в кафе “Щиро” на Подолі проведуть капінг, в кінотеатрі “Жовтень” відбудеться спецпоказ фільму “Буча”, а в Українському Домі — стрічки “Фрагменти льоду”.

“Наш Київ” розповідає, які події відвідати у місті на вихідних 24-26 січня.

Капінг в кафе “Щиро” на Подолі

  • Коли: 24 січня
  • Де: кафе “Щиро”, Юрківська, 6/32
  • Скільки коштує: вхід — вільний, але необхідна попередня реєстрація

Цієї п’ятниці в столичному кафе “Щиро” відбудеться капінг. Проведуть дегустацію кави від DAM Coffee Roasters. Після капінгу — готуватимуть каву через воронку за донат, а 100% прибутку залучать на дружні збори.

  • вхід — вільний, реєстрація на капінг — через директ.

Капінг в кафе “Щиро” на Подолі у Києві 24 січня 2025 року

Підпільний Стендап

  • Коли: 25 січня 2025, 19:00-21:00
  • Де: Underground stand up club, вул. Золотоворітська, 15
  • Скільки коштує: від 350 грн

У суботу проведуть стендап-концерт від коміків Підпільного. Цього вечора виступатимуть: Нікіта Трандафілов, Свят Загайкевич, Юра Коломієць, Андрій Бережко. 

  • 20% від зібраних коштів передадуть на потреби ЗСУ.

Підпільний Стендап у Києві 25 січня 2025 року

Спецпоказ фільму “Буча” в кінотеатрі “Жовтень”

  • Коли: 25 січня о 15:40
  • Де: кінотеатр “Жовтень”, вул. Костянтинівська, 26
  • Скільки коштує: від 170 грн

25 січня запланували спеціальний показ фільму “Буча” за участю творчої групи — після показу відвідувачі зможуть поспілкуватись із командою проєкту.

“Буча” — перший великий художній фільм про війну, знятий під час війни. Заснований на реальних подіях, він розповідає історію громадянина Казахстану, який завдяки своєму паспорту має змогу їздити на окуповані росією території Київщини та евакуювати звідти мирних жителів.Спецпоказ фільму “Буча” в кінотеатрі “Жовтень” у Києві 25 січня 2025 року

Концерт Epolets в Atlas

  • Коли: 25 січня, о 19:00
  • Де: ATLAS, вул. Січових Стрільців, 37-41
  • Скільки коштує: від 600 грн

Цієї суботи у Києві відбудеться концерт рок-гурту Epolets. Це виступ до 10-річчя альбому “DOGMA” — на честь події також випустять вінілову платівку, до якої увійшли всі пісні з альбому. Цей вечір буде присвячений улюбленим пісням та спогадам про початок творчого шляху гурту. Лунатимуть знакові хіти “Лютий”, “Скільки ще”, “Зраджуй”, “Кожен новий день”, “Парті он” та інші.Концерт EPOLETS в Atlas у Києві 25 січня 2025 року

Івент HUM/ГУЛ x “Кожна Тварина” в Otel’

  • Коли: 25 січня, 17:00
  • Де: Нижньоюрківська, 31
  • Скільки коштує: від 300 грн

У київському клубі Otel’ промогрупа HUM/ГУЛ та організація “Кожна тварина” проведуть спільний івент. У лайн-апі заходу: Auua, Trs, Dij Iniesta, Pledov та Slava Lepsheiev. Подія також транслюватиметься на 20ft Radio

  • весь прибуток з івенту спрямують на закупівлю веган-пайків для бійців Сил Оборони України.

Івент HUM/ГУЛ x “Кожна Тварина” в Otel’ 25 січня 2025 року у Києві

Повар Даніл. Театральна комедійна репетиція

  • Коли: 26 січня, 19:00-21:00
  • Де: Театральний простір “CULT”, вул. Євгена Чикаленка, 14
  • Скільки коштує: від 400 грн

У неділю в театральному просторі “Cult” відбудеться театральна комедійна репетиція — вечір експериментального гумору Даніла Повара. Це перший сольний концерт артиста — будуть танці, пісні, жарти і комедійні сценки.Повар Даніл. Театральна комедійна репетиція у Києві 26 січня 2025 року

Іво Бобул в Osocor Panorama Hall

  • Коли: 25 січня, 20:00-22:00
  • Де: Osocor Residence, вул. Виноградна 2
  • Скільки коштує: від 600 грн

В Osocor Panorama Hall проведуть концерт артиста Іво Бобула. На сцені прозвучать нові композиції та знакові хіти виконавця, такі як “Я приходжу”,”А липи цвітуть”, “Серпанкові очі”, “А вже осінь прийшла у мій сад”, “Одна єдина” та багато інших.

  • на території резиденції передбачені укриття та генератор.

Іво Бобул в Osocor Panorama Hall у Києві 25 січня 2025 року

Майже інтелектуальне шоу від коміків Підпільного

  • Коли: 26 січня 2025, 16:00-18:00
  • Де: простір Generator, вул. Михайла Грушевського, 3
  • Скільки коштує: від 400 грн

Знімання “Майже Інтелектуального Шоу” від Підпільного. Це формат, в якому коміки відповідають на інтелектуальні питання ведучого — правильно або смішно.

Ведуча — Світлана Немонежина. А боротися за звання найрозумнішого коміка на цей раз будуть: Настя Зухвала, Джейхун Сафаров, Женя Коротков, Дмитро Тютюн. 

  • вікові обмеження 18+, неповнолітні тільки у супроводі дорослого, що несе відповідальність за дитину;
  • вхід для бійців ЗСУ та ТРО — безкоштовний (за попереднім записом в інстаграм);
  • мова заходу — українська, організатор залишає за собою право вносити зміни у розстановку залу.

Майже інтелектуальне шоу від коміків Підпільного у Києві 26 січня 2025 року

Спецпоказ фільму “Фрагменти льоду” в Українському Домі

  • Коли: 26 січня, 16:00
  • Де: вул. Хрещатик, 2
  • Скільки коштує: 150 грн

Містян запрошують на спецпоказ документального фільму “Фрагменти льоду”. Після показу відбудеться обговорення за участі авторки фільму Марії Стоянової.

Сюжет складається з архівних відеозаписів батька режисерки — фігуриста українського ансамблю “Балет на льоду” Михайла Стоянова. Фільм розповідає історію його закордонних гастролей у період 80-х-90-х та досліджує ідеалізовані уявлення про культуру й побут західного суспільства на контрасті з сірою радянською буденністю.

  • згідно з режисерським задумом, у фільмі є уривки, де звучить російська мова.

Спецпоказ фільму “Фрагменти льоду” в Українському Домі у Києві 26 січня 2025 року

Це 10 фільмів, що виходять у січні

Музично-поетичний вечір в “КультМотиві”

  • Коли: 26 січня о 17:30
  • Де: вул. Спаська, 36/31
  • Скільки коштує: вхід за донат

Цієї неділі відбудеться музично-поетичний вечір в столичному культурному просторі “КультМотив”. У програмі вечора музичні виступи артистів: BAH.ROMA, STASYA, NANA, VLADA BUCHKO.

Також проведуть поетичні читання — авторки Тетяна Власова, Яна Фіщенко та Вікторія Медлярська ділитимуться своїми творами, а одна з поеток підготувала добірку улюблених творів сучасних поетів, які вразять відвідувачів глибиною та чуттєвістю. Крім того, запланована виставка картин мисткині Sambo Sandra.

  • вхід за донат, мета збору — 1 мільйон гривень для ГУР МО.

Музично-поетичний вечір в “КультМотиві” у Києві 26 січня 2025 року

FUSION JAMS + MARYAN KARPINSKYI EXPERIENCE у Closer

  • Коли: 26 січня, 18:00
  • Де: вулиця Нижньоюрківська, 31 
  • Скільки коштує: від 600 грн

FUSION JAMS готує першу зустріч у цьому році в клубі Closer. Подія у форматі традиційного джему. Збирають понад 50 музикантів, аби створити магію імпровізації. Крім того, у цей вечір виступатимуть квінтет Мар'яна Карпинського у дружньому складі Михайла Галактионова, Стаса Дяченка, Дмитра Кришталя та Дениса Архарова. 

  • щоб доєднатися та вийти на сцену — необхідно заповнити форму;
  • FUSION — творче об’єднання, яке популяризує сучасні напрямки імпровізаційної музики, неосоулу, хіп-хопу, фанку, блюзу, госпелу, джазтроніки й т.д.

FUSION JAMS + MARYAN KARPINSKYI EXPERIENCE у Closer у Києві 26 січня 2025 року

Від класики до сучасності: п’ять вистав за мотивами українських творів, які варто відвідати взимку
Топ-7 книг про те, як позбавитися мотлоху вдома і в житті