Добірка української музики до Дня Незалежності
Фото: freepik.com

За останні роки музична індустрія в Україні здійснила величезний прорив, остаточно сформувавшись як унікальна та самобутня частина сучасної української культури. Ми двічі вигравали Євробачення з різницею у шість років (а до того ще була перемога у вже досить далекому 2004-му), наші пісні все частіше лунають зі сцени чи радіостанцій в інших країнах, а нашим музикантам завжди є, що сказати та про що заспівати. Але головне — ми й самі все частіше звертаємося саме до української музики. 

Повномасштабна війна тільки розбурхала творчу злість та запал українських артистів. В їхніх піснях тепер звучить наш спільний біль, боротьба та жага до перемоги. До того ж жахливі події останнього півріччя сколихнули світ та змусили його все більше цікавитися всім українським. І музика тут — не виключення. 

На честь Дня Незалежності редакція НК вирішила зібрати добірку пісень від українських артистів. До цього плейліста потрапили далеко не всі достойні виконавці, бо в такому разі він би був майже нескінченним. Адже чудових музикантів в Україні — ну дуже багато.

Ми намагалися зробити добірку різноманітною як за стилями, так і за наповненням. Але якісної та достойної української музики — ще дуже і дуже багато. Тож слухайте українське і будьте незалежними у своїх музичних смаках.

Старий\новий хіп-хоп: новий реліз Майколи Вайнера