"На Франка": подкаст зі співзасновницею руху Save Kyiv Modernism Ольгою Терефеєвою

Комунікаційна агенція ETER разом із виданням "Наш Київ" продовжує третій сезон подкасту "На Франка", який присвячено піару й комунікаціям у контексті культури, моди, світського та соціального життя. 

Ведучі подкасту — засновниця агенції ETER Альона Лапенко та СЕО видань "Наш Київ" і Chas News Олег Ліщина — продовжують досліджувати медійний світ, розбираючи різні комунікаційні кейси та із запрошеними гостями відверто говорять про останні зашквари та вдалі кейси.

Гостею цього випуску стала Ольга Терефеєва, співзасновниця руху Save Kyiv Modernism. Поговорили з Олею про збереження культурної спадщини та бачення унікальної архітектури Києва та України в цілому.

"Ми спільнота людей, об’єднаних любов’ю до архітектури. Мета руху Save Kyiv Modernism — популяризація та збереження об’єктів модернізму, а також спроба привнести нові сенси в цю архітектуру", — каже Ольга.

Також обговорили комунікаційну роботу в Save Kyiv Modernism і помилки в комунікації громадських організацій, поговорили про важливість стратегії у проєкті, дізналися, чому важливо влаштовувати мітинги та пригадали скандальну історію навколо будівлі "Тарілка" біля метро "Либідська" в Києві.

За гостинність дякуємо галереї інтерʼєрного дизайну Trentini.

"На Франка": подкаст із засновницею "Дикого театру", ведучою "Телебачення Торонто" та "Ебаут" Ярославою Кравченко