Афіша Києва 13-15 травня

У Київ прийшла справжня весна. Місто зеленіє, повертається до життя, а на вулицях з’являються люди, які виходять на прогулянки. Звісно, сигнали повітряної тривоги періодично псують нам настрій. Але, не дивлячись на це, у місті починають проводити івенти: концерти, виставки та інші штуки за якими ми скучили. НК зібрав найцікавіші з них, які пройдуть цими вихідними. Читайте та відправляйтесь веселитись. Це корисно.

Комедійне шоу ІМПРОВІЗАЦІЯ

Стендап-імпровізація

Комедійне стендап-шоу на якому коміки імпровізуватимуть. Це не суцільний підготовлений концерт однієї людини. Тут їх буде багато (четверо) і вони по всякому сходитимуть з розуму. Хто любить випити і посміятись - цей варіант для вас.

Коли: 13 травня, 17:30;

Місце: Underground Standup Club (вулиця Золотоворітська, 15);

Ціна: комфорта для вас. Представники ЗСУ і ТрО - безкоштовно. Але враховуйте те, що місця обмежені. Попередньо зареєструватись можна тут.

Мистецтво–Зброя!

Мистецтво–Зброя!

Це великий культурний івент на Нижньоюрківській. Там будуть: тату, музика, кіно, візуальне мистецтво, їжа та напої. Організатори зібрали сучасних українських митців та мисткинь, щоб ті поділилися власними відчуттями війни. Всі гроші, які зберуть на івенті віддадуть ЗСУ та артистам.

Коли: 14 травня, 12:00-20:00;

Місце: вулиця Нижньоюрківська, 31;

Ціна: 200 гривень. За бажанням можна більше. Квитки на вході.

Воркшоп-відкриття міського городу в Squat 17b

Міський город, Squat 17b

Тут показуватимуть міський город та розповідати про те, як його зробити. Частина представлених грядок - це використані бочки та старі меблі, а дренаж зроблений з уламків цегли від знесених гаражів. Чуваки зі сквоту дуже винахідливі й круті.

Коли: 14 травня, 11:00;

Місце: Терещенківська, 17б;

Ціна: безкоштовно.

Пікантний Київ

Екскурсія "Пікантний Київ"

Екскурсія на якій вам розкажуть і покажуть історію київських борделів та “кварталів червоних ліхтарів”. На ній також можна буде послухати про легендарних постатей, які прославилися завдяки цій справі та дізнатися, по якій стороні Хрещатика можна гуляти заміжнім жінкам (за сексизм просимо бити не нас).

Коли: 14 травня, 12:00-14:30;

Місце: Музейний провулок, 2;

Ціна: 200 гривень. Квитки тут.

RasSvet

Концерт гурту RasSvet

Музичний колектив RasSvet зіграє невеличкий концерт, гроші з якого підуть фонду “Повернись живим”. Нічого неймовірного, просто невеликий концерт локальної групи в барі. Ми знаємо, багато хто за таким скучив. Тому радимо піти.

Коли: 14 травня, 16:00;

Місце: Vagabond Cafe (вулиця Григорія Сковороди, 7);

Ціна: комфортна для вас.

Поговори зі мною в укритті

Виставка "Поговори зі мною в укритті"

Це культурний проєкт, у якому представлена серія робіт художників із різних країн та всякі активності. За концептом, це все проходитиме в укритті, адже воно (у кожного своє, звісно) наразі стало важливою частиною нашого життя.

Коли: 15 травня, 18:00;

Місце: вулиця Половецька, 25/27;

Ціна: не вказана.