Пішоходний міст
Unsplash

Пропонуємо дізнатись, куди можна піти на вихідних. Ми обрали найцікавіші та найрізноманітніші концерти, вистави, екскурсії, частина грошей з квитків яких піде на підтримку української армії. Впевнені, кожен знайде, щось для себе.

Екскурсія «25 родзинок Києва»

Коли: 09 липня о 14:00.

Де: пам'ятник Паніковському, вул. Прорізна 6.

Ціна: 300 грн.

Києву завжди є що показати своїм мешканцям та гостям, і завжди є чим пишатися. Місто змінюється з кожним роком, і щороку пропонує нам щось нове та цікаве. Якщо трохи сповільнити крок і уважно придивитися до будівель, пам’ятників міста, зазирнути у його двори, звернути зі звичного маршруту, сісти на лавку у сквері, який зазвичай пробігаємо не помічаючи, і затриматись, то можна відкрити для себе багато нового. Спробуйте найсмачніші родзинки міста.

Екскурсія «25 родзинок Києва»

Екскурсія «Ніч в Андріївській церкві»

Коли: 10 липня о 18:00.

Де: м. Контрактова площа, Андріївський узвіз.

Ціна: 450 грн.

Під час цієї екскурсії ви маєте змогу пройтись Андріївським узвозом та заглянути в Андріївську церкву після її закриття. Не впустіть унікальну можливість побувати на екскурсії "Ніч в Андріївській церкві".

Екскурсія «Ніч в Андріївській церкві»

Благодійний концерт «Дай нам, доле, сил»

Коли: 09 липня о 18:00.

Де: "Carnegie Cafe", Кловський узвіз, 7а.

Ціна: 500 грн.

Унікальний захід української оперної співачки Олени Гребенюк та соліста Віденських балів в Україні Богдана Кірєєва. Ви матимете можливість послухати та заспівати разом з ними у затишному місці "Carnegie Cafe", де будуть звучати хіти української та європейської музики. 

Концерт відбудеться з метою підтримки хлопців ЗСУ та економіки країни.

Пшеничне поле

«МИ З УКРАЇНИ» Сценічні зустрічі (НАТД)

Коли: 08 липня о 16:00.

Де: Національний академічний драматичний театр ім.Лесі Українки, вул.Богдана Хмельницького, 5.

Ціна: 70 грн.

Сценічні читання класичної та сучасної української драматургії. Вистава йде українською мовою. Режисер — Ольга Гаврилюк.

«МИ З УКРАЇНИ» Сценічні зустрічі (НАТД)

Майстер-клас «Олійний живопис»

Коли: 8 липня о 11:00.

Де: вул.Бастіонна,5а.

Ціна: 550 грн. 

Кращі професіонали своєї справи чекають вас на майстер-класі з олійного живопису, який вже встиг стати традиційним. Не важливо, коли в останній раз ви пробували свої сили в малюванні. На майстер-класі художники допоможуть розгадати таємниці живопису і підкорити вершини цього дивного мистецтва.

Майстер-клас «Олійний живопис»

Вистава «У країні казок»

Коли: 09 липня о 12:00.

Де: Національний академічний драматичний театр ім.Лесі Українки (вул.Богдана Хмельницького, 5).

Ціна: 50 грн.

Якщо ви хочете відправитися у чудову подорож до незвичайного королівства, побачити справжнього Короля і Принцесу,  почути, про що співають птахи та розмовляють звичайні предмети, — організатори вистави «У країні казок» запрошують  до світу Г.Х. Андерсена та його казок «Соловейко», «Чайник», «Циганська голка», «Принцеса на горошині».

Вистава «У країні казок»

Вистава «Комедія про ніжне серце»

Коли: 09 липня о 17:00.

Де: вул.Михайлівська, 24ж.

Ціна: 350 грн.

На виставі «Комедія про ніжне серце» вас чекає справжній класичний водевіль про труднощі кохання. Пісні, танці, веселі жарти, кумедні ситуації та атмосфера Львова в Театрі у центрі Києва.

Вистава «Комедія про ніжне серце»

Екскурсія «Лавандотерапія»

Коли: 09 липня.

Де: метро Житомирська.

Ціна: 150-200 грн.

Організатори екскурсії запрошують Вас на день релаксу в лавандових полях. Також в програмі: історія українського Фаберже, таємниче місце Сили — урочище Кочур і фотосесія на лавандових полях. 

Екскурсія «Лавандотерапія»

Екскурсія «Дворики Подолу»

Коли: 09 липня о 11:00.

Де: вихід зі станції метро "Тараса Шевченка".

Ціна: 300 грн.
Захоплююча екскурсія двориками Подолу. Хочете дізнатися, що вони означають і чому цей унікальний район столиці не горить, і в воді не тоне? Екскурсовод поділиться з вами старовинними переказами та найцікавішими реальними історіями. Екскурсія буде цікава тим, хто вже добре знає Київ, і хоче дізнатися про улюблене місто щось нове. Частина грошей з вартості квитка йде на підтримку армії та волонтерство.

Екскурсія «Дворики Подолу»