I love Kyiv, прем'єра відео
Фрагмент із відео

Це матеріал про людей, які люблять Київ. Настільки люблять, що зняли про нього ролик і хочуть показати його всьому світу. Ми не виокремлюємо якесь одне місто під час Дня Незалежності. Але нам здається, що це вельми патріотичний проєкт. Тому НК поспілкувався з режисеркою даного відео і дізнався різні цікаві деталі. Читайте та дивіться, тут красиво.

Знайомство

I love Kyiv, прем'єра відео

Мене звати Настя, мені 22 роки, я з Києва. Працюю режисером монтажу, займаюся зйомкою різних проєктів, та монтую їх.

Про проєкт

Ми представляємо відео про наше рідне місто — Київ. Ця ідея народилась під час повномасштабної війни. Ми з командою, як і багато інших людей, саме зараз зрозуміли, наскільки любимо Київ і що хочемо лишатися, розвиватися та творити тут. Стояти за наше місто.

Наш проєкт про те, яким столицю бачить кожен киянин. Про її культуру, ритм, стиль, вайб, автентичність. Про різноманітних прекрасних і талановитих людей, які тут живуть і надихають одне одного. Ми згадуємо, яким Київ був до початку повномасштабного вторгнення. Адже зараз нам не вистачає того шаленого ритму та динаміки, до яких ми звикли. Не вистачає потоку людей і заторів на дорогах, звичного для нас нічного життя. Зараз багато хто покинув місто та країну в пошуках безпечного місця. Тож ми показуємо, що Київ став спокійним, тихим і тривожним. Це для нього зовсім незвично. Але ми продовжуємо його любити.

У чому особливість

Проєкт відрізняється від інших своєю спонтанністю і непередбачуваністю. Ми вирішили його знімати дуже спонтанно й реалізовували так само: маленькою командою, за два дні. Зазвичай підготовка та зйомка займають багато часу й цим займається велика команда. А ми робили це оперативно, з невеликою кількістю людей і розв'язували всі проблеми на місці. Попри це, ролик вийшов насиченим та різноманітним. У ньому є вулички, трамвайчики й інші деталі, які ми виділили. Також ми зняли цікавих людей з різними інтересами: блогерку, режисера, оператора, актора, продавчиню квіток з Житнього ринку, танцюриста, модель, тату-майстра… І, звісно ж, звичайних хлопців і дівчат. Ми думаємо, що особливість саме в людях.

Очікування

Хочеться аби цей ролик побачили якомога більше людей. Щоб кияни впізнавали щось рідне й близьке та побачили знайомих. Хотілося б повернути їх у той звичний Київ, у шалений ритм, до якого ми звикли. Розділити з ними нашу любов до міста. Також нам хочеться, аби це відео побачили люди, які живуть в інших містах і країнах. Було б класно, якби вони ближче познайомилися з Києвом та побачили його з тієї сторони, з якої бачимо ми. І щоб вони обов’язково сюди приїздили.

Вдячність

Хочу подякувати всім людям, які допомогли створити цей проєкт. Нашій знімальній команді, яка з великою душею його реалізувала. Нашим друзям, знайомим і незнайомим людям, які підключалися до проєкту і працювали за ідею. Також дякую брендам, які надавали нам костюми та аксесуари. Ну і, звісно, різним локаціям, які дозволили знімати там, де ми хотіли. Мені здається, що відео вийшло душевним. І воно таке завдяки цим людям.