Flamingdom, Океан Ельзи feat. KALUSH, OTOY, Promsonya, LATEXFAUNA feat Курган & Agregat | Заїло #16

Готуйте свої плейлисти, ми впевнені, що вам буде чим їх поповнити.

Щочетверга Каріна з Льошою слухають музичні новинки, аби більше ніколи не чути, що в Україні немає нормальної музики. 16 випуск нашого суб’єктивно-музичного шоу «Заїло» вже на каналі, а тут можете прочитати про сьогоднішню четвірку.

Flamingdom – Passion-Girl

Якщо хтось сумнівається, що український інді-рок може звучати круто або й взагалі не знає, що то за інді-рок такий, вам варто послухати дебютний альбом Flamingdom. Це проект 27-річного Вови Корольова, співзасновника творчого простору ШООМ. А ще Вова - друг нашого Льоші, з яким вони разом колись сколотили гурт, тому об’єктивної оцінки для Flamingdom годій й сподіватися. Кумівство кумівством, але заперечувати приємний голос та стильне звучання з нотками 80-тих у цьому випадку ніхто не буде.

 

Океан Ельзи - Перемога (feat. KALUSH)

Число 13 буває щасливим, якщо це місце в музичних трендах на Ютубі. Особливо, коли трек український. Ще більше, коли там є Kalush (доповнення від Каріни).

«Океан Ельзи» облюбував колаби з молодими артистами, і не встигли ми оговтатися від чуттєвої композиції з «Один в каное», як нас чекав новий фіт. Здається, чи не вперше за останнє десятиліття Святослав Вакарчук зазвучав по-новому. Сміливий хід для обміну аудиторіями втілився в сильну, мотиваційну і якісну пісню.

 

OTOY, Promsonya - НАТХНЕННЯ

Вічні спроби осягнути і знайти стан того самого ресурсу - лейтмотив ще однієї колаби поки що ноунеймів для широкого загалу. Судячи з треку, виконавці були таки «в моменті», коли писали цю пісню, хоча і переконують у ній, що натхнення як такого не існує. 

OTOY достойно зачитав сповнені смислів рядки, але нам не вистачило ніжного вокалу Софії (Promsonya), якій відведено в цій пісні лишень лаконічний приспів. 

 

LATEXFAUNA feat Курган & Agregat - RETUZIKI

Довгоочікуваний фіт від амбасадорів суржику: Latexfauna та «Курган & Agregat».  «Ретузіки» балансують на грані крінжу і геніальності, намагаючись довести українських філологів до сказу своїми текстами. 

Спільний трек міг би вийти і минулого року, якби «Курган & Agregat» мали більше часу. А міг би і зовсім не вийти, якби Latexfauna мали більше гордості. Та на щастя фанів обох гуртів ми отримали незабутнє «і ти трогаєш мене за ретузіки, бо я здєланий із музики».