День народження Closer, TECHiЯ та Den Dmitriev: куди піти у Києві на вихідних

Трошки відволіктися та задонатити на ЗСУ для швидшої перемоги України – саме те, що треба зробити на вихідних. Обирайте, що вам до душі та плануйте свої вихідні завчасно.

День народження Closer

У Closer забажали приїхати перші закордонні гості. Константин з лейбла "Гіглінг" та Бруно Шмідт. Тож дев'ятиріччя планують святкувати 15 та 16 жовтня, але по факту це одна вечірка з перервою на комендантську. Плюс, концерт Si Process у п'ятницю, 14 жовтня.

В суботу початок о 14:00, а в неділю — о 7:00 ранку, коли ще навіть не зійшло сонце. Тим, хто прийде вранці, Closer обіцяє зубні пасти та одноразові щітки, умивачки, рушники та сніданок.

Скільки коштує: на всі три дні - 600 грн, на суботу та неділю - 400 грн.

На кожний день окремо можна придбати лише на вході:

Субота: з 15:00 - 300 грн, з 17:00 - 400 грн.

Неділя: з 7:00 - 200 грн, з 9:00 - 300 грн, з 11:00 - 400 грн.

Купити квитки можна за посиланням.

Дата та час: 14 жовтня, з 18:30. 15 жовтня з 14:00. 16 жовтня з 7:00.

Місце: Closer, вул. Нижньоюрківська, 31.

День народження Closer

Благодійний захід "За вбитих"

Україна 14 жовтня святкуватиме День захисників та захисниць. Фонд Zubkov Family, артист ReyFo, продакшн Syncretic та лейбл DMG організували подію, на якій ви зможете подивитися різноманітні арт-обʼєкти та кліпи на тему війни, взяти участь у благодійному аукціоні та долучитися до моральної та матеріальної підтримки наших військових.

Дата та час: 14 жовтня, 17:00.

Місце: ART:EGO, вул. Саксаганського 59Б.

Медіа-захід "За вбитих"

"Медовий Полин"

Гурт "Медовий Полин", це — народний панк у всій його красі. Запальні танцювальні ритми в поєднанні з народними мотивами, веселі мелодії та прості зрозумілі тексти. Все це замішано разом з драйвовою гітарою, душевним акордеоном та колоритними співами й мішають то всьо до купи четверо хлопців: Костянтин Дунець – спів та бас-гітара, Юрій Корсун – гітара, Назарій Ярошинський – акордеон, Андрій Дунець – барабани.

Дата та час: 14 жовтня, 18:00.

Місце: Теплий Ламповий, вул. Омеляновича-Павленко 4/6.

Квитки: від 150 грн, придбати можна тут.

Концерт гурту "Медовий Полин"

Виставка "Азовсталь"

Азовсталь є унікальним антропогенним явищем, яке розглядається в декількох контекстах. Це промисловий гігант з багатою історією. Це місце подвигу, але й, на противагу, місце великої трагедії українського народу.

Наразі це руїна, яка в майбутньому повинна стати меморіальним комплексом. В ретроспективі завод постраждав під час Другої Світової війни, та був відновлений. Після цієї війни він також обов’язково відродиться в новому перевтіленні.

В експозиції представлені офорти художника Віктора Віхтинського, скульптури Михайла Грицюка, акварелі Миколи Кутняхова.

Дата та час: 14-16 жовтня, з 11:00 до 19:00.

Місце: Portal 11, вул. Трьохсвятительска, 11.

Виставка "Азовсталь"

TECHiЯ meets BULKA, FRANKA & SHIDO

15 жовтня BULKA, FRANKA та SHIDO, резиденти славнозвісного проекту Funky Junkie, заграють найкраще зі своїх вінілових колекцій. Відпочиньте трохи від мелодік техно та пориньте у справді глибокий музичний бекграунд.

Дата та час: 15 жовтня, 17:00.

Місце: Satori, вул. Велика Васильківська, 44а.

Квитки: 300 грн, придбати можна тут.

TECHiЯ meets BULKA, FRANKA & SHIDO

Den Dmitriev

У його репертуарі — кавер-версії на пісні культових виконавців і груп 60-х–90-х років минулого століття: від ліричного фольку, психологічного року та блюзу до альтернативи та хеві-метал балад. Гітара, вокал, губна гармоніка — Den Dmitriev справжня "людина-оркестр".

Дата та час: 16 жовтня, 18:00.

Місце: КЛЮБ, вул. Костянтинівська, 4.

Квитки: донати від 50 грн.

Den Dmitriev у КЛЮБ

Солоха та Band

Українська співачка, що уособлює собою українську попмузику з елементами українського фольку та просуває Україну у світі. Де Солоха — там позитив і теплі обійми. Кожна пісня створена, щоб дарувати радість зустрічі, навіть у важкі для України часи. Шоу на сцені, яскравий балет та музиканти створюють неперевершену атмосферу клубного відпочинку.

Дата та час: 16 жовтня, 18:00.

Місце: Docker-G pub, вул. Набережно-Хрещатицька, 5/13.

Квитки: від 175 грн. Придбати можна тут.

Солоха та Band