де малювати онлайн
Фото: pixabay.com

У житті практично кожного з нас зараз дуже багато стресу через війну, який потрібно періодично знімати. Один з найкращих способів — малювання. Але купити пензлі, фарби та мольберт не завжди є можливість. Тоді можна малювати онлайн. Тим паче для цього є безліч сайтів та додатків. Розповімо про деякі з них.

Neon flames

Сайт Neon flames — не зовсім звичайна малювалка. Ви не зможете намалювати щось звичне — квіти, тварин, людей тощо. Зате за допомогою цього сайту можна намалювати свій власний пейзаж Всесвіту. На панелі представлено вісім неонових кольорів для створення "космічного" малюнка. Розслаблює і заспокоює не лише сам процес малювання, а й споглядання різнокольорових сяючих розводів.

Silk 

Ще один незвичайний сайт для малювання — Silk. У палітрі представлено сім неонових кольорів, за допомогою яких можна намалювати фантастичні квіти та візерунки. Користувачі можуть регулювати кількість точок, з яких виходитимуть різнокольорові промені, а також їх напрямок. Своєю готовою роботою можна поділитися в соцмережах, де показуватиметься весь процес створення фантастичного малюнка.

This is sand 

Ще один незвичайний сайт для малювання онлайн. На This is sand можна малювати піском. Користувачам доступна широка палітра кольорів для створення барвистих барханів. Вигляд того, як на екрані сиплються різнокольорові піщинки, а потім складаються в картину, дуже заспокоює.Також у галереї сайту представлені найкращі роботи користувачів, якими можна надихатися.

This is sand доступний не лише у веб-версії. Додаток можна звантажити в App Store та Google Play на мобільний і малювати, де б ви не знаходилися.

My Oats

Сайт My Oats призначено для малювання мандал. Тут можна малювати не абстрактними фігурами, а лініями. Користувачі можуть змінювати їх товщину, довжину та колір. Також на сайті представлені роботи інших користувачів. Малюнками можна надихатись або спробувати повторити.

Flaim painter

На сайті Flaim painter можна малювати вогником, який створює химерні різнокольорові візерунки. Їхній напрямок не завжди залежить від автора, тобто вас. Маленький вогник-пензлик завжди знаходиться в русі, змінює форму, товщину та напрямок візерунка.

Bomomo

На сайті Bomomo можна намалювати кульками досить несподіваний малюнок. Чому несподіваний? У користувача немає можливості вибирати кольорову палітру — кульки самі "вирішують", яким кольором зробити той чи інший візерунок. Ви можете вибрати лише напрямок ліній і форму пензликів-кульок. Процес такого малювання завжди буде захоплюючим, а результат — цікавим та химерним.

Piskel App

Це, мабуть, "найтехнологічніший" вид малювання з наведених вище. На сайті Piskel App пропонують малювати пікселями. Створити малюнок зможе навіть людина, яка не має художніх здібностей, адже малювати на цьому сайті дуже легко. Потім малюнок можна зберегти у форматі PNG або перетворити на анімовану гіфку. Крім того, ця малювалка доступна офлайн для Windows та Mac OS.

Webchemy

Напевно, всі чули про плями Роршаха. А якщо створити власні подібні плями, але у мистецькому стилі? Це легко можна зробити на сайті Webchemy. Щоб створити симетричний малюнок, користувачі можуть змінювати товщину та прозорість пензлика, а також використовувати різні візерунки.

Artbreeder

Якщо хочеться чогось ультрасучасного, можна спробувати створити футуристичний колаж або краєвид за допомогою нейромережі Artbreeder. Для цього потрібно вибрати фігури, які пропонує сайт, їхню насиченість і розмістити на полотні. А нейромережа потім сама згенерує малюнок. Вам залишиться лише насолоджуватися результатом. Чи ні.

Війна очима ілюстраторів: як українські митці захищають інформаційний фронт