Цими вихідними відбудеться фестиваль "Протасів Яр" пам’яті активіста Романа Ратушного, на ВДНГ проведуть AdoptMe Days, а в культурному просторі "В’ЯВА" виступатиме LELY45. Також в Українському Домі проведе концерт MONATIK, в OCTO Tower організують вінтажний маркет, а в будівлі Національного Цирку відбудеться колаборація українських зірок з найкращими інструменталістами джазової спільноти FUSION JAMS.
Розповідаємо, які події відвідати у місті 4-6 липня.
Великий концерт LELY45 у "В’ЯВА"
- Коли: 4 липня, 18:00-22:00
- Де: Культурний простір "В’ЯВА", біля Оранжереї на ВДНГ, пр-т Академіка Глушкова, 1
- Скільки коштує: від 650 грн
У п’ятницю, 4 липня, у культурному просторі "В’ЯВА" виступатиме LELY45. В програмі концерту: відомі треки виконавиці, зокрема "Спробуй купи мене", "Кожен дасть мені своє ім’я", "На люстрі" та "Моя душа".
- На локації є ресторан, спортивний майданчик, лаунж-зони, фудкорт, зона гамаків, PlayStation та багато іншого;
- Pet-friendly;
- Поряд знаходяться три укриття — в павільйонах 1, 5, 13 — та станція метро "Виставковий Центр";
- Локація забезпечена генераторами та трьома парковками.
Галерея "Лавра". Вечеря, що досліджує живопис
- Коли: 4 липня, 18:30
- Де: Галерея "Лавра", Лаврський провулок, 7
- Скільки коштує: 2750 грн
4 липня містян запрошують на унікальну подію в історичному просторі Києва — галереї "Лавра", де кулінарія й живопис поєднаються у живому перформансі.
Шеф-кухар Артем Кабулахін та художниця Олександра Плавінська створять їстівну інсталяцію прямо перед гостями. Це буде акт спільного творення — де кожен жест, кожна текстура, кожен аромат матиме своє художнє значення. Композиція поступово перетвориться на вечерю — мистецтво зникне зі столу, щоб залишитися з відвідувачами у враженнях.
Фестиваль "Протасів Яр"
- Коли: 4-6 липня
- Де: галявина Протасового Яру
Цими вихідними в Києві відбудеться третій фестиваль "Протасів Яр" пам’яті громадського активіста і розвідника 93-ї бригади "Холодний яр" Романа Ратушного.
Фестиваль проходитиме під гаслом "Щоб жить — ні в кого права не питаюсь" (цитата з вірша Павла Тичини). Основна мета — популяризація сучасного і традиційного мистецтва, української історії, правозахисних ініціатив і вшанування пам’яті Романа Ратушного, справа якого триває й після його загибелі.
У програмі лекції, квести, музично-поетичні перфоманси, дискусії та презентації книг. Окремий захід буде присвячено пам’яті брата Романа Ратушного — Василя Ратушного, який загинув на фронті у лютому цього року.
Повну програму фестивалю можна знайти за посиланням.
Концерт MONATIK "Вічно танцююча людина" в Українському Домі
- Коли: 4 липня, 19:00
- Де: Український Дім, вул. Хрещатик, 2
- Скільки коштує: від 1099 грн
У п’ятницю в Українському Домі відбудеться концерт "Вічно танцююча людина" артиста MONATIK. Виконавець вирішив відійти від традиційного формату презентації альбомів та створити чотири унікальні шоу-програми протягом року з різними концепціями, локаціями та режисерами.
Це буде театралізований перформанс, у якому кожен з чотирьох поверхів будівлі стане частиною унікального музичного дійства, а кожна композиція платівки отримає власну постановку.
Також збиратимуть кошти на підтримку бригад ЗСУ, якими опікується MONATIK, та залучать різноманітні благодійні фонди, які працюють із важливими соціальними питаннями.
Відкриття виставки "Tamırlar" у Squat 17b
- Коли: 5 липня, 14:00
- Де:Терещенківська, 17б
- Скільки коштує: вхід вільний з можливістю зробити донат
5 липня у Squat 17b проведуть відкриття виставки "Tamırlar" — це особиста подорож художниці Ренати Асанової до власного культурного та внутрішнього коріння. Мисткиня народилася в Узбекистані, має кримськотатарське походження, а зараз живе й працює в Києві.
Експозиція складатиметься з робіт різних серій, створених впродовж кількох років: фрагментів проєктів "Крим і Дім", "Невигадані доторки", а також нових творів, що продовжують цей пошук.
Серед них — керамічні барельєфи, в яких художниця переосмислює естетику кримськотатарського орнаменту. Від відкриття і до вечора звучатимуть рідкісні кримськотатарські платівки з-під рук диджея Elmar.
- Вхід — вільний з можливістю задонатити на системи РЕБ для 2 батальйону "Щедрик" 411 окремого полку безпілотних систем "Яструби";
- Кожна придбана кава, зварена на піску, і пахлава — на 100% благодійні;
- Виставка триватиме до 6 серпня.
APLAY with SCHILLER в культурному просторі "В’ЯВА"
- Коли: 5 липня, 15:00-22:00
- Де: Культурний простір "В’ЯВА", біля Оранжереї на ВДНГ, пр-т Академіка Глушкова, 1
- Скільки коштує: від 850 грн
Німецький електронний музикант, композитор та продюсер SCHILLER представить ексклюзивний Hybrid DJ Set на сцені культурного простору "В’ЯВА". Для цього унікального виступу, команда APLAY підготувала покращений звук та потужне світлове шоу.
- На локації є ресторан, спортивний майданчик, лаунж-зони, фудкорт, зона гамаків, PlayStation та багато іншого;
- Pet-friendly;
- Поряд знаходяться три укриття — в павільйонах 1, 5, 13 — та станція метро "Виставковий Центр";
- Локація забезпечена генераторами та трьома парковками.
Літній маркет від ресторану Boca a Boca
- Коли: 5 липня, 13:00-22:00
- Де: Мала Шияновська, 14/13
- Скільки коштує: вхід вільний
Ресторан Boca a Boca влаштовує традиційний щорічний літній маркет з атмосферою справжньої Іспанії: з фірмовою паельєю, яку готує шеф при гостях, келихом холодної сангрії, живою музикою, сміхом дітей і розмовами, які хочеться продовжувати.
Формат — літня вечірка з фокусом на смаки, естетику та приємні знайомства.
Що очікує на гостей:
- Іспанська кухня та легкі закуски;
- Паелья;
- Бар із охолодженою сангрією та безалкогольними напоями;
- Жива музика ввечері;
- Фотозони та фотограф;
- Майстер-класи для дітей: розпис плиток у стилі азулежу та створення віял.
Захід для всіх, хто не любить перевантажені фестивалі, але цінує естетику і гарну їжу. Без дрес-коду. Бронювати столик не потрібно, вхід вільний.
AdoptMe Days на ВДНГ
- Коли: 5-6 липня, 13:00-19:00
- Де: 1 павільйон ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1
- Скільки коштує: вхід вільний, адопція безкоштовна
Цими вихідни на ВДНГ проведуть 16-й фестиваль адопції AdoptMe Days — подія об'єднає понад 500 котиків та песиків з притулків Київщини та евакуйованих територій з потенційними петбатьками.
Відвідувачі зможуть познайомитися, вигуляти, почухати котиків та песиків, отримати консультації по догляду і подарунки від партнерів, якщо вирішать забрати чотирилапого додому. Організатори заходу зазначають, що кожен фестиваль допомагає знайти родини щонайменше 100 тваринам.
День народження Лісного Причалу у Closer
- Коли: 5 липня — 16:00, 6 липня — 11:00
- Де: Closer, Нижньоюрківська, 31
- Скільки коштує: від 1100 грн
У столичному клубі Closer святкуватимуть 12-й День народження Лісного Причалу. У лайнапі дводенного свята — всі резиденти Клоузеру й три іноземні гості: Nat Wendell, Masda та KINO.
У неділю запрошують перших гостей із самого ранку — розділити сніданок на Причалі. Він входить у вартість дводенного квитка.
Лайн-ап:
- Dj Masda (DE);
- KINO (UY);
- Nat Wendell (DE);
- Alex Savage;
- Bambu;
- Bèllis;
- Borys;
- Igor Glushko;
- Roman K;
- Shults.Sashaa.
Кількість квитків на подію обмежена — всього 800 штук. Дрескод події — морська тематика.
Зірковий джем у Цирку від FUSION JAMS
- Коли: 5 липня, 17:00
- Де: Національний Цирк України, Галицька площа 2
- Скільки коштує: від 800 грн
5 липня в будівлі Національного Цирку відбудеться колаборація українських зірок з найкращими інструменталістами джазової спільноти FUSION JAMS — гратимуть хіти DANTES, BRYKULETS, LATEXFAUNA та інших секретних гостей.
Також будуть жонглери, мікромаги, міми, ілюзіоністи, аквагрим та інші циркові елементи.
Деякі правила відвідування:
- заборонена дискримінація будь-яких форм;
- вхід військовим за наявності посвідчення — безкоштовний;
- вхід дітям до 7 років включно — безкоштовний, без надання додаткового місця;
- вхід дітям до 14 років — із супроводом дорослих;
- вхід з тваринами — заборонений.
Кількість місць обмежена. Напередодні події опублікують форму для військових, в якій необхідно буде зареєструватися, для того щоб потрапити на подію.
Вінтажний маркет в OCTO Tower
- Коли: 5-6 липня, 12:00 по 20:00
- Де: OCTO Tower, Мечникова, 5
- Скільки коштує: вхід — вільний донат
Цього вікенду, 5-6 липня, з 12:00 до 20:00 в OCTO Tower проходитиме вінтажний маркет. На відвідувачів чекатимуть локальні та автентичні українські бренди, які горять своєю справою та хочуть ділитися цим із іншими.
Зокрема, буде представлений широкий асортимент товарів для дому і побуту, прикраси, апсайкл речі, аксесуари, одяг, кераміка. Також буде квітковий поп-ап від Flower Tower.
Великий сольний концерт CHEEV у "В’ЯВА"
- Коли: 6 липня, 17:00 відкриття дверей — 19:00 виступ
- Де: Культурний простір "В’ЯВА", біля Оранжереї на ВДНГ, пр-т Академіка Глушкова, 1
- Скільки коштує: від 650 грн
У неділю містян запрошують насолодитися лірично-меланхолійними емоціями на великому сольному концерті виконавця CHEEV. Артист — представник молодої генерації музикантів та автор популярних хітів "Гарно так", "Рана", "Мрієшся".
- На локації є ресторан, спортивний майданчик, лаунж-зони, фудкорт, зона гамаків, PlayStation та багато іншого;
- Pet-friendly;
- Поряд знаходяться три укриття — в павільйонах 1, 5, 13 — та станція метро "Виставковий Центр";
- Локація забезпечена генераторами та трьома парковками.
Купальські вечори у Добропарку
- Коли: 6 липня, початок о 18:00
- Де: Добропарк, с. Мотижин – 29 км від Києва по Житомирській трасі
- Скільки коштує: 300 грн — дитячий, 400 грн — дорослий
Цієї неділі, 6 липня, у Добропарку на Київщині відбудуться магічне свято з українськими традиціями, ароматом літа та неймовірною атмосферою — святкуватимуть Купальські вечори.
У програмі:
- 18:00 — майстер-клас із плетіння віночків на березі купальського озера від флористів. Зроблені власноруч віночки можна пустити по воді — за давнім обрядом це допомагає дізнатись свою долю;
- 19:30 — виступ фольклорного юнацького гурту "Folk Ruzha";
- 21:00 — фаєр-шоу, що символічно завершить вечір біля вогнища.
Участь у заході — безкоштовна, потрібно лише придбати вхідний квиток у Добропарк. Квитки онлайн — за посиланням.
- Також нині у Добропарку — пік цвітіння лаванди, тож для відвідувачів облаштували різноманітні фотозони та атракції.