У Печерському районі Києва, поруч із Мистецьким арсеналом, з’явився новий дощовий садок площею 280 квадратних метрів. Про створення сучасного простору повідомили у "Київзеленбуді".
Це справжня жива система, що працює разом із містом. Дощовий садок створено спеціально для того, щоб зменшувати навантаження на міську зливову каналізацію.
Комунальники висадили понад тисячу рослин різних текстур і висот. Серед них — іриси, осока, водозбори, котовник, гвоздика, різноманітні злакові (імперата, війник, костриця, молінія), а також декоративні кущі (скумпія, бересклет, вейгела та японська спірея).
Цей продуманий ландшафт найактивніше "працює" саме під час і після дощу, а також органічно змінює свій вигляд протягом різних пір року, зберігаючи цілісність композиції.
Нагадаємо, до Дня Києва у Ботанічному саду ім. академіка О. В. Фоміна відкрили для відвідувачів частину території, яка тривалий час залишалася закритою для звичайних прогулянок.
